Chat komunikacia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NotDragonCZ, 31/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň mam jednu technicku otazku ohledne chatu.
    Viete keď komunikujete na globalnom chate tak komunikujete zo Čechy Slovákmi
    tak za chci zeptať či sa ta nejako komunikovať i napr angličanmi rusmi atď cez globalni chat poznamka bez pomoci šepkania ale iba normalnu chat komunikaciu či sa to niekde dá nastaviť alebo či som navždy locknuti len s hračmi na chate mojej narodnosti.
    Ďakujem pripadne za odpoveď a hlavne aby som nebol zabanovan za tento prispevok neviem ake pravidlo by som tim porušil ale ok .
    Ešte mala drobnosť nelockujete temu keď vam neodpoviem na foru nemožem traviť celi deň
     
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    Áno môžeš. Na hlavnej stránke, keď sa prihlasuješ do hry (www.darkorbit.sk) je vľavo hore krajina. Akú krajinu vyberieš, tej globálny chat budeš mať, a taktiež celú hru budeš mať v takom jazyku.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Pokud vím ale i když to zvolí tak bude mít stále svuj učet v CZ...takže i komunikaci...podle mne komunikace v jiném jazyku na globále není možná aspoň jsem se s tím nesetkal.
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Na CZ serverech je jazyk chatu čeština, pokud hraješ nějaký globální server, tak na globálním chatu můžeš psát pouze jazykem , který jsi si nastavil při registraci. Pokud chceš použít jiný jazyk, můžeš tak pouze ve skupinovém chatu, nebo v individuálně vytvořené místnosti ( /create název místnosti ). To platí i pro šeptání.
     
  5. Korben

    Korben User

    Drift1 Ak si zmeníš jazyk na globálnom servery, tak si môžeš navoliť jazyk aký chceš a aj hru budeš mať v jazyku ktorý si si zvolil. Možnosť zmeny jazyka nieje len na národných serveroch. Tam sa používa len jazyk tej krajiny, ku ktorej server patrí.

    NotDragonCZ Čo je na tejto téme technické ?

    Presúvam do vhodnej sekcie.
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem aspoň o něco chytřejší ale každopádně tam psát na chat ze svého českého učtu jiným jazykem nemužu..nebo ano? jsem z toho mimo.:D
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Tak já to shrnu,snad to napíšu tak nějak pochopitelně :D

    Pokud hraješ na CZ servru tak si jazyk na chatu "měnit" nemůžeš. Je to český servr a tam se prostě píše jen česky, stejně tak je to i na ostatních jako třeba Německo (němčina) Polsko (polština) atd. To jsou servry, kde je jazyk daný a měnit nelze

    Ale pokud hraješ na globálním servru (Globální Evropa atd) tak tam si můžeš chatu a tedy jazyk měnit ( na hl. stránce v levo nahoře vlajka) A když si tu vlajku změníš, tak pak se dostaneš na jakýkoliv chat různých národností. např německý, portugalský atd...
     
    Naposledy upraveno: 31/7/14
  8. Crystal

    Crystal User

    Drift1 pokial hras na globalke, tak ked sa prihlasis napr. cez anglicku prihlasovaciu stranku, zobrazi sa ti anglicky global chat

    proste na globalke sa mozes prihlasit na ktorykolvek globalny chat, slovensky,rumunsky,anglicky,nemecky atd atd..a samozrejme na dany chat mozes pisat len v danom jazyku

    na inych serveroch je server navoleny na krajinu a tam to menit nejde
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    No tak myslím že se v tom začínáme pomaličku ztrácet a motat vše dokupy :) Zkusíme to už konečně vše uvést na pravou míru:
    Jsou 2 druhy chatů, nazveme je globální a lokální (národní).

    Na lokálních (národních) serverech, tj. serverech s názvy zemí (Česko, Německo, Anglie,...) platí, že na chatu se bude psát výhradně jazykem té dané země, tj. česky, německy, anglicky,... Jiný jazyk zde nelze nastavit. Pokud si na těchto chatech chcete psát cizím jazykem, slouží k tomu skupina nebo speciální místnost (/create 'název místnosti'). Ke komunikaci v cizím jazyce na těchto serverech neslouží šeptání.

    Na globálních serverech, tj. serverech které mají označení Globální 'název kontinentu' (Evropa, Amerika, Asie) nebo v url označení int 'číslo', platí, že chat budete mít v jazyce, který jste zvolili v rozklikávací liště na hlavní stránce:
    jazyk.jpg
    Nebo jak napsal Crystal, v jazyce stránky přes kterou jste se přihlásili. Takže pokud máte potřebu komunikovat v jiném jazyce než rodném, změňte si buď nastavení jazyka, nebo opět použijte skupinu nebo vytvořte místnost.

    Doufám že takto už jsou všechny zde podané informace přehledně seřazeny :)
     
  10. Ano ďakujem za všetky odpoveďe každa mi pomohla aspon mi to ulahči par veci na globalnom server 5 takže to je všetko tak temu možete .
    LOCK
    A ešte a ďakujem hračov a administratorov za odpovede aspon som sa niečo naučil
     
  11. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.