chat otazka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 8/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG] Caute, prikladam foto...neni to urazanie? ja som za to dostal naposledy ban, konkretne za to slovo..ze som niekomu napisal ze je pako...na chate bol pritomny moderator Roberto, neskor aj Minerva....Iba sa chcem dobit spravodlivosti, to je vsetko...dakujem za odpovede
     
  2. Na všetkých má byť ten istý meter, to znamená že ak si dostal ban len za "pako" tak musí aj on, ale mohol si dostať aj za niečo iné ak to nemáš potvrdené od Moderátora čo ti udelil ban :)
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Nattia

    Nattia Guest

  5. ja nikoho nenahlasujem, ja sa pytam ci sa to berie ako urazka alebo to je povolene, kedze to tam online moderatori ktori boli ignorovali aj napriek upozorneniu od hracov
     
  6. Borat

    Borat User

    Ahoj ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥,

    Tieto veci sa riešia v sekcii Chat. Tam si to podaj podľa vzoru, ktorý ti dala kolegyňa a kolegovia to posúdia či to bola urážka.

    Nesprávna sekcia.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.