Chat - report systém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 123812, 4/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    Ahoj, chci se zeptat - jak zjistím, že se o reporty někdo zajímá a dostal ban? Nebo je to jen tak, ať mám dobrý pocit, že jsem ho nahlásil, ale nic se nestane ...

    Díky za odpověď

    PS: Psaní v cizím jazyce patří do spamu nebo zneužívání chatu?
     
  2. Ahoj, mel jsem stejny dotaz jako ty, ale v jinem vlaknu :). Toto mi odpovedel moderator Chuck:
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    123812: Pokud jsi napsal příspěvek dle pravidel do sekce Chat, tak by se ti vždy měl někdo z moderátorů vyjádřit, zda byl hráč potrestán nebo ne. Výši trestu se ale nedozvíš, to je interní záležitost.

    P.S: Co se týká psaní v cizím jazyku, záleží kde to bylo napsáno a jak mnoho toho bylo napsáno. Nějaké to samostatné slovíčko, zvláště pokud se v hovorové řeči občas používá, se většinou toleruje.

    P.S.: Co konkrétního jsi měl na mysli?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Chuck

    Chuck Guest

    Imperátor[CZ1] ďakujem za citovanie. Má autor príspevku ešte nejaké otázky? :)
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  5. 123812

    123812 User

    Warden Mluvil jsem o report systému ve hře, ne zde na foru. OK, takže jedna věta je ještě v normě? Hlásit 2+ ? To už budu muset do té sekce Chat, protože ve hře jde označit jen 1 zpráva.

    Nn, žádné další otázky, můžeš LOCK :) a díky.
     
  6. Chuck

    Chuck Guest

    Čo sa týka písania v inom jazyku, tak na CZ serveroch je povolená len slovenčina alebo čeština. Ak hráč píše cudzím jazykom, tak sa to trestá až v prípade, že by s tým neprestal. To znamená, že 1 veta alebo slovo v cudzom jazyku sa toleruje.

    Avšak, ak na chate vidíš niečo, čo tam nepatrí, tak treba momentálne písať do sekcie Chat a tam sa na to pozrieme, či išlo o porušenie pravidiel alebo nie. :)

    Tému teda považujem za vyriešenú.
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.