Chyby Chat [UZAVRETÉ]

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PHOEN1X_SvK, 16/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Môžem sa spýtať prečo ak zapnem hru dark orbit tak mi nejde chat píše mi chybu s pripojením do chatu už asi 3dni. Ďakujem
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    PHOEN1X_SvK tohle ocenil(a).
  3. DC-KING

    DC-KING User

    Kdyby chat zrušli, bylo by to jediný dobrý upgrade hry , nechat jenom firemní a globál ende , to by byl klídek pohodička a nemusel bych prudit a provokovat at mi daj ban, bez nej je to lepší 100%, to neustálý vychloubání hráču co nedělaj nic jinýho než tam seděj od rána do rána čtu už roky. Ale chápu letzplayery co se musí sevším chlubit a komentovat :)
     
  4. svi1

    svi1 User

    DC-KING dyť to vypni kingu :) Jelita jsou jelita a nic s tím nenaděláš. A tohle už zase půjde do OT.
     
    DC-KING tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    PHOEN1X_SvK Vsetky mozne rady najdes v teme co ti skopiroval spoluhrac.

    DC-KING Naco ban? Chat si mozes jednoducho vypnut a nic necitat. Ak chces kludny globalny chat, prejdi na global servery, tam je docela pokoj, naucis sa komunikovat po eng a aj poriadne bojovat. ;) Na cz len jedina rada, vypnut chat a hotovo.
     
    PHOEN1X_SvK a DC-KING tohle ocenili.
  6. DC-KING

    DC-KING User

    No přecházet nebudu, nemálo je v tomto učtu, eng. mi jede jako když bičem mrskáš a bojovat ddd. od toho tu máme jiný hrdiny, je jich právě ten chat plnej, mě baví npc a boxy ani jedna z těchto věcí nebrečí :)
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Téma zodpovedaná a duplicitná, hráč presmerovaný
    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.