Zpetná vazba Chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jostik37, 22/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. OslíkC

    OslíkC User

  2. Korben

    Korben User

    OslíkC, prečítaj si následovné.


    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.

    OT post zmazaný a ban za nepravdivé informácie.
     
  3. OslíkC

    OslíkC User

    Ale to je blbost .. Pac todle se mi píše jen u DO u žadny jiny hry ne od BP.:/
     
  4. Korben

    Korben User

    Keď myslíš. To čo som ti vložil, sú možnosti toho, čo ten ban môže znamenať. Nikto ti to nezistí a ani nezruši. Buď ti to nabehne časom samé, alebo vôbec.
     
  5. OslíkC

    OslíkC User

    Jasny no hraju seafght 8 let.:)) Nic jsem neudelal nwm zaco to mam. Chtel jsem po 3 letech si zahrat DO hmm tak nic no.:))
     
  6. svi1

    svi1 User

    Bla bla bla....neumím číst a vše se týká jen mě. Jsem sebestředný a nikdo jiný nemá pravdu. To co se napíše je blbost a já to poženu k nejvyššímu, nezávislému soudu... Já jsem ten, kdo ví jak to je a jak to bylo a nic jiného mě nezajímá a mám pravdu...

    Beru body, ale musím....Tohle mě už vážně unavuje a vám se divím (i když obdivuju), že tohle dokážete pořád řešit...ale co, alespoň nějaké nové příspěvky o "důležitých" věcech. Ono, když někdo "nový" příjde na fórum...
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Obcas treba pockat par dni a moze to same nabehnut.Az si pouzil cleaner a stale nic,tak treba cakat par dni.Tiez sa mi stalo,ze mi nesiel chat a po necelom tyzdni znovu nabehol ;)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    OslíkC Skus si resetnut router ak problem stale pretrvava. Ak mas dynamicku IP, pravdepodobne sa ti nastavila adresa co ma ban od BP. Resetni router a chvilu pockaj, potom by ti mala naskocit nova IP a chat by mal ist.

    Mne sa IP menia tiez dost casto a uz mi parkrat nabehlo authorization failed, pri dynamickej sa to obcas stane.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ja si z toho nič nerobím. Aj bez chatu na DO sa dá existovať v pohode. Plním si svoje misie v kľude
    sám so sebou. A o tom, to je. Aby si, s nikým nemal nič. Pokým si samotár, a pokým Ti to takto vyhovuje.

    Authorization failed takisto občas naskočí aj mne. Jednoducho neriešim to. Som sólo hráč. U mňa zjavuje sa to len vtedy, keď opakovane
    a viac-krát vleziem do UBA arény. Keď tam nevleziem, tak po odlogovaní a nalogovaní do hry mi nabehne normálne chat bez tejto hlášky.
    Niekedy nastanú aj smolné dni, keď sa toho neviem zbaviť. Ale po ich uplynutí na tretí až štvrtý deň, to už opäť normálne nabehne.

    Odpoveď: "nerieš to." Btw. časom sa Ti to dá do poriadku. 10 hodín je zanedbateľné voči 2 až 3 dňom. Do 5 dní by sa Ti to malo opraviť.
    A to je najväčšia chyba začínajúcich hráčov, všetko chcú mať hneď. Aj normálne fungujúci chat. Na to mám len jednu jedinú radu.
    Nechaj to tak, časom sa to vyrieši. Múdre čínske príslovie hovorí: "Ani bonsaj nestíhne vyrásť za deň!"
     
  10. jerocom91

    jerocom91 User

    Dobrý den,
    s tímto problémem jsem již psal na podporu a byl jsem odkázán sem, a proto prosím: neodkazujte mě na podporu děkuji. Já a bratr hrajeme přes stejný router (=> máme stejné IP wifi). Nefunguje mi chat (doma, jinde funguje) a vzhledem k tomu, že můj bratr není nejslušnější člověk na planetě (už nehraje), tak si myslím, že se mu povedlo dostat IP ban. Proto bych se chtěl zeptat, zda je možnost, aby byl tento IP ban smazán z IP 46.252.224.26. Pokud IP ban na toto IP není, tak prosím o pomoc při řešení problému. Nemám možnost pozměnit IP své wifi sítě, neboť nejsem majitelem, ale pouze uživatelem.
    jerocom91
     
  11. Korben

    Korben User

    Nie, táto možnosť nieje. Ban na IP adresu sa zrušiť nedá.
     
  12. jerocom91

    jerocom91 User

    Škoda. A dá se změnit IP routeru bez měnění smlouvy?
     
  13. Na to sa musíš spýtať tvojho poskytovateľa pripojenia. U niektorých stačí ku zmene IP adresy reštartovať router.
     
  14. jerocom91

    jerocom91 User

    Zajímavé ovšem je, že pokud hraji přes stejnou wifi, na stejném Bigpoint účtu třeba Drakensang, Seafight, tak mi chat funguje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.