Chyby Chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sp4rkyXX, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sp4rkyXX

    Sp4rkyXX User

    Chtěl bych se zeptat, proč mi nefunguje chat a jediné co to píše je Authorization failed!..
    Pročítal jsem předchozí vlákna a jsem si na 100% jistý, že jsem neporušil žádná pravidla ohledně chatu.

    Můžu s tím něco dělat? (kromě změny IP?)
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Mě to jde normálka, byl restart serveru. Zkus vše promazat historii, prohlížeč a pod.
     
  3. Sp4rkyXX

    Sp4rkyXX User

    Mám to tak už asi 2 dny a pořád nic.. teď jsem promazal všechnu historii a je to pořád stejný :(
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ako ti píše vyššie, skús premazať vyhľadavče, počítač, restart počítača, ak to nepomôže skús sa prihlásiť cez iné Wifi aby si mal inu IP adresu či ti to ide

    Ak nepomôže jedná možnosť požiadať si u svojho providera novú IP adresu.

    Pokud máš permanentní ban, tak ten se uděluje za hrubé porušení pravidel. Bohužel za co přesně ti nikdo neřekne, nemáme možnost jak to prověřit.

    Jinak další informace najdeš v následujícím textu:

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ?Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  5. Sp4rkyXX

    Sp4rkyXX User

    Dobře, nějak to ještě zkusím :)
    ------------------------
    Nemám šanci na změnu IP, takže jestli se to nějak nespraví, tak je to fakt na nic...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/4/16
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jáký používáš prohlížeč ?
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sp4rkyXX nepiš prosím více příspěvků pod sebe, používej tlačítko Upravit.

    Jinak co z toho, co ti radili spoluhráči a kolega udělal?
     
  8. Sp4rkyXX

    Sp4rkyXX User

    Používám chrome

    Promazal jsem veškerou historii, cookies, hesla všecko + jsem to projel nějakýma prográmkama, restartoval jsem pc, i router a pořád stejný :)
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No já s chrome mám špatný zkušenosti, snad nejhorší prohlížeč . Skus Mozillu nebo Operu .
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak sa ti bude dať tak skús sa v jeden deň prihlásiť u seba doma či ti to nepôjde a potom skús ísť na iný internet kde dostaneš inú IP adresu či ti internet už pôjde.

    Inak neviem či ti mám ako pomôcť len kontaktovať asi providera a opýtať sa ho na možnosti zmeny IP
     
  11. Sp4rkyXX

    Sp4rkyXX User

    Připojil jsem se u kámoše a tady mi to jde, zkusím to pak doma a doufám že to půjde :)

    Jinak děkuju všem za pomoc :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sp4rkyXX Ak mas doma staticku IP, potom ti to fungovat nebude.

    U kamosa sa samozrejme prihlasis na chat, kedze ma inu IP adresu. Iny sposob ako zmena IP nie je, my ten ban nedokazeme vyriesit.
     
  13. Sp4rkyXX

    Sp4rkyXX User

    Jojo, už jsem volal poskytelovateli a musel bych za změnu platit měsíčně nějaký poplatek :/
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Sp4rkyXX
    1. Zverejňovať komunikáciu s podporou na fóre je zakázané.
    2. Ak chceš napísať ďalší príspevok tak nie 2 pod seba ale stačí použíť tlačítko EDIT pokiaľ ešte nik neodpovedal.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.