CHAT

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »BLASTER«, 21/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,už 3 dni mi znova nejde chat
    authentication error
    IP blokovaná neni,na druhom PC mi chat funguje,keď zapnem DO na mobile cez Puffin prehliadač tak mi chat funguje tiež. CCleaner,Cookies,Cache premazané,stále nič...
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj »BLASTER«

    o tejto chybe vieme, a zaznamenávaju ju hráči, zvyčajne im zmena IP adresy pomohla, osobne zatiaľ nevieme o čo presne ide a kde je najväčšia chyba. Možno niektorý z moderátorov bude vedieť niečo bližšie.
     
  3. Mne osobne to extra nevadi,chat nie je vec bez ktorej neviem hrať. Vadí mi skôr to že ak budú double brány a ja si nenajdem ludí na Hadesku...
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj

    stále sa pravdepodobne jedná o chybu, ktoru nevyriešíme a snažíme sa s tým otravovať BP čo najčastejšie, uvidíme ako sa to vyrieší

    Odporúčam ti pozisťovať si aspoň teamspeaky iných klanov a aspoň takto byť v kontakte inak ti asi nemám ako pomôcť pokiaľ sa to nejako neopraví :/

    Pomôžem ti s niečím aj keď s týmto sa nepodarilo?
     
  5. Chcem sa spýtať, kedy bude obnovená funkcionalita chatu na GE2? Neustále mi píše, že "spojení se serverem bylo prerušeno". Akosi pridlho trvá odstránenie tejto chyby.
     
  6. Altlantis

    Altlantis User

    .A..R..E..S. jelikož nedávno přidali do hry novou loď, tak počítej že se oprava podobných chyb oddálí :) Teď budou sledovat reakce na novou loď a už teď vymýšlet další zbytečnost do hry... Takže dstaneš jen odpověď že tento problém je v řešení :D
     
  7. me jde vsechno v pohode nezaznamenal jsem zadne chyby zatim
     
  8. Borat

    Borat User

    Už tu máme jednu tému Nefunkčný chat a ako si viacerí všimli nejde len o GE2. Ide o viacero serverov a sami viete, že tento problém je hlásený. Prosím ďalšie pripomienky smerujte tam.

    Duplicitná téma
    LOCK
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/8/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.