CHAT

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -rodolov-, 14/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -rodolov-

    -rodolov- User

    Zdravím , po dlouhé době jsem se vrátil k hraní hry DarkOrbit .. Přišel jsem zde s kamarádem a chat mi normálně fungoval. PSali jsme si pouze ve skupině. Nepsali jsem ani vůgárně .. Tuďíž nemohu nějak pochopit proč mi u chatu píše " systém tě zabanoval " Děkuji za odpověď :)
     
  2. sufuzky

    sufuzky User

  3. -rodolov-

    -rodolov- User

    kde zjístím který admin ( system..) mi dal ban ? A ani čas se mi u toho neukazuje.
     
  4. -rodolov-

    kolonku Autor banu klidně vynechej, jednak to zpětně nemáš jak zjistit, a je to celkem zbytečný požadavek.

    Délku banu a čas najdeš po přihlášení na mapu v logu. Zrovna jsem si jeden zařídil, tak ti to můžu ilustrovat. :D
    [​IMG]
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ti už poradili spoluhráči, ak chceš zistiť viac informácií ohľadom banu, musíš si požiadať o preverenie podľa pravidiel do sekcie Chat kde sa ti niektorý z moderátorv povenuje :)

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.