Chyby chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄•Itzcóatl•►, 29/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, po přihlášení do hry se mi v okně chatu objeví hláška "Authorization failed!" Můžete mi poradit jak chat opět zprovoznit? Napadlo mě, jestli nemám ban, ale nejsem si vědom že bych nějak porušil pravidla. Díky.
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ?Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ◄•Itzcóatl•► Plati to co ti tu dal spoluhrac, moze ist aj o chybu chatu a ak mas dynamicku IP moze pomoct reset routru, pripadne pockaj do ranneho restartu.
     
  4. Můžu mít ještě jednu otázku? Bany tohoto typu dává moderátor nebo systém? Chat mi po ranním restartu nenaběhl, tudíž jsem nejspíš zabanován ale nechápu jak k tomu mohlo dojít, na 100pro jsem pravidla neporušil, jsem starší člověk a dobře vážím slov.
     
  5. Pokud vím tak systém.
    Ban může dostat někdo kdo používá stejnou ip adresu a ty ho dostaneš taky.
    Třeba tvůj případ pokud si opravdu nic neudělal.
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Uvádění reklam na jiné produkty,spamování,nadávání,obcházení systému apod.Pozor-muže se stát že někdo v domě má stejnou IP adresu a je možné že hraje D.O. a byl neslušný.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ◄•Itzcóatl•► kdo ban udelil je v tomto pripade nepodstatne, a ani to nelze dohledat. Doporucuji si jeste jednou precist co se pise v textu ktery ti vlozil spoluhrac.

     
  8. alphacz

    alphacz User

    a když jsem hru hrál jen pár dní a chat jsem téměř ani nepoužil?
    Je možné, že jsem ho mohl dostat za to, že jsem hrál na jiném počítači?
    můj případ = zaregistruji se u kámoše hraji tři dny, přijedu domů a mám ban na chatu, přitom jsem se jen na něco zeptal, bohužel už nevím na co, ale 100% nic vulgárního či urážlivého, proto mi příjde divné, že i když by ta otázka byl blbá tak proč permanent

    jestli si to přečte nějaký admin nebo někdo kdo s tím může něco dělat tak bych byl moc rád za vysvětlení co jsem udělal špatně
    předem děkuji
    alphacz
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    alphacz Za hru na inom PC ban rozhodne nemas. Precital si vobec tuto temu? Mas tu odpoved na vsetky svoje otazky.

    Nevieme zaco si ho dostal a ani to nemame ako zistit, IP ban my neriesime.

    Ja uz to tu nebudem nanovo kopirovat, naroluj si temu a pozorne vsetko precitaj.
     
  10. alphacz

    alphacz User

    takže neprávem dostanu ban a musím si vyřešit sám změnou ip jo, nechápu proč tam tenhle ban vůbec = neřekne ti co se stalo( systém fail - to má být jako co?), ani za co si ho dostal a ještě k tomu permanent a aby toho bylo nebylo málo tak s tím prý nemůžete nic dělat

    no tak to teda mockrát děkuji
     
  11. Drift1

    Drift1 User

  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    alphacz ano bohuzel si musis ban vyresit sam, zmenou IP adresy u sveho internetoveho poskytovatele, nebo pokud se stala chyba v systemu, pockat jestli ban neskonci sam. Na foru ani na podpore nikdo nevidi za co byl ban udelen, tj. nelze proverit ani zrusit. Ban mohl take dostat nekdo hrajici na stejne IP jako ty, pak to bohuzel za jeho chovani odnaseji i ostatni uzivatele.
    Doporucuji znovu si precist post #2, jsou tam veskere informace k tomuto banu.

    Jelikoz autor se uz dlouho neozval, dovolim si temu uzavrit.
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.