chcu ma okrandut

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 20/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Do hry mi prišla sprava kde bol link ja som ho otvoril a teraz sa mi niekto stale loguje do hry a mam zmeneny e-mali na Nepovolený odkaz!!!
    Prosím čo mám robiť


    Už mi zmenil heslo mam otvorene okno fora takže sem možem písať pomožte
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  3. Korben

    Korben User

    88samo88, Je zakázané vkladať nepovolené emaily a odkazy na fóru. Čo ak na to niekto klikne a kvôli tebe príde iný hráč o účet?
    Vidím že úplne zbytočne neustále upozorňujeme aby hráči nereagovali na emaily v hre.

    Tu ti nikto nepomôže. Napíš si na podporu.
     
  4. lamiX

    lamiX User

    Pouhým kliknutím o účet příjít nelze, nezadával jsi tam náhodou i nějaké údaje? :rolleyes:
     
  5. Ale jde a zvláště pokud má stejné přihlašovací jako herní jméno. Ono pokud kliknul na odkaz,moh si natáhnout virus do PC,kterej odeslal majiteli viru všechna hesla uložená v PC. Proto se nedoporučuje mít hesla uložená!
     
  6. lamiX

    lamiX User

    Víš jak fungují stránky na internetu? Aby si natáhnul virus do PC tak by tam musel stáhnout soubor a ten spustit. Dnešní prohlížeče už blokují veškeré skripty, které mohou narušit bezpečnost.
    Já to spíš vidím na falešnou přihlašovací stránku, na které zadal údaje a tím je poslal jejímu majiteli.
     
  7. Korben

    Korben User

    Je zbytočné naháňať teórie ako k tomu prišlo. No keďže hráč dostal v hre podvodný email, tak tam určite bolo získanie rôznych vecí, od uridia až po muníciu a neodolal vidine ľahkého zisku a dobrovoľne vložil prihlasovacie do falošnej prihlasovacej stránky. Žiadný zázrak sa nekonal.

    Hráč odoslaný na podporu hry.

    Uzavreté, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.