Chovanie dnešnich hračov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NotDragonCZ, 23/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Viete my vysvetliť chovanie vlastnich hračov firmy dnes a viackrat mi tu urobili točim si boss kristalon potom ma poziva 10 minut hrač primem ho keď Kristalon ma malo HP tak sa hrač ktori ma pozval otočil vipnul skupinu a zabil ma i kristalona a celi drop jemu padol viete mi vysvetliť prečo to robia
     
  2. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ My tu nie sme psychologická poradňa, tak že na myšlienkové pochody sa musíš pýtať hráča ktorý ti to urobil.
     
  3. ja by som dal najradšej ban tomu hrači »†GΔBI#SWAG#YOLOнụ†«
    EDIT: nie ban ale zablokoval učet na mesiac
     
  4. Korben

    Korben User

    Ban ? Za čo ? Je to bojová hra a aj medzi vlastnými sa nájde zradca. Jednoducho mu to vráť. Ak by sa to stalo mne, tak ten hráč , toho moc nezostrelí.
     
  5. a ako ja som slabši než
    Edit: som len goliath a on Aegis ma jasnu nadvladu
    a ešte ja šetrim Krediti na aegis
     
  6. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Tak s tým sa musíš vysporiadať sám. Ak máš klan, tak by si to mal riešiť s klanom a ak klan nemáš, tak by si si ho mal nájsť.
     
  7. klan mam ale nechcem mať zase vojnu z jeho klanem
    už mam vojnu z turkami a to oni bezduvodne vyvolali
     
  8. brecis zbytecne. mas klan. tam treba pocitat s wary. a ne s jednim. na serveri je tolko klanov ze bez vojny sa to uhrat proste neda ;)
     
  9. preto som v popisu napisal že vojni nechceme a doslova som napisal že sme mieromilovni
    a ešte sa znažim tu vojnu srušit napisal som tam mierovi list
     
  10. to znie pre ostatne klany viac menej ako provokacia :) len okrajovo. ak máš slabý klan naverbuj si hráčov. ak nie tak nejaký war ustoja
     
  11. prečo urobili vojni tak že instatne sa aktivuju prečo to neuroili ako z diplomaciou že sa musi primuť
     
  12. Bambino

    Bambino User

    proste otoč list a hraj dalej ešte sa ti to stane par krat tomu frč.
     
  13. keby mi aspon vinahradil škody za krisu
     
  14. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Nedokážem si predstaviť, ako by to bolo, ak by som chcel nejakému klanu vyhlásiť vojnu a musel by som čakať na to aby mi ten klan vojnu prijal. :rolleyes:
    Treba si uvedomiť že toto je bojová hra a tak sa treba aj zariadiť.
     
  15. skvor pay to win hra od tich rokov sa hranica medzi neplaticim hračem a platicim ohromne zvetšila
     
  16. :D :D to by nikdo nevalřil
     
  17. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Čo sem zas pletieš peniaze ? Je tu mnoho hráčov čo to dokážu hrať aj bez peňazí. Ak sa nedokážeš vysporiadať s problémami v hre, tak si nájdi nejakú mierumilovnú hru. Tu si podobné problémy musíš riešiť v hre a nie plačom na fóre. Na čo sú klany , na čo sú spojenci ? Tam to treba riešiť a nie tu plakať. Každý bol raz slabý , každého zostrelili pre NPC , ale každý si to musí riešiť v hre.
     
  18. prave že tu žiadnich spojencoch nenajdeš tu každy hra na svoju pesť a podvodi su v tejto hre zamozrejmosť možes mať v hre priatela ale ten ti vie okamžite narvat nož no chrbta a je mu jedno či si bol alebo nebol kamarát
     
  19. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Miešaš sem už všetko do kopy. Máš len 2 možnosti. Buď sa s tým vyrovnáš, alebo si nájdeš inú hru. Za to že ti niekto v hre ukradne NPC a zostrelí ťa, bany nedávame. Nieje to proti pravidlám hry, to je len o charaktere hráča.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.