chrominová horečka: modul DMG-MTCH01

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolejda, 11/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolejda

    dolejda User

    Ahoj,
    chrominová horečka přinesla tento modul DMG-MTCH01 a potřeboval bych prosím poraďit, na které lodě je kompatibilní? Můj odhad m = mimesis, t = tartarus, (c = cyborg, h = hammer) / g-champion, nevíte, jak je to správně?
     
  2. maronon

    maronon User


    Ano 17% poškodenia naviac okrem cyborg všetko čo píšeš

    http://www.bigpoint.com/darkorbit/board
     
  3. dolejda

    dolejda User

    17% dmg? To je nějak moc, ne? Tedy pokud chtějí znehodnotit cyborga, tak dobrá práce
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    [​IMG]
    Ale opět se zřejmě jedná o ''drobnou'' chybičku v překladu.
    P.S. u nás se tomu říká : klamavá reklama.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 11/10/19
  5. dolejda

    dolejda User

    Hledal jsem na netu a na této podle mě docela důvěryhodné stránce jsem našel, že to přidává 7%, takže pokud se rozhodnete pro tuto variantu (podle mě více logickou), tak to ZOHAN odhaduje správně.
    https://darkorbit.fandom.com/wiki/DMG-MTCH01
     
  6. maronon

    maronon User

    už znehodnotilo mam to preverene rovnake dmg na fulke cyborga a Tatarky to iste až na to ze tatarka ma vecsiu rychlost
     
  7. maronon

    maronon User


    viete o tom že keby sa toho niekto chopil že Bp na súde prehrá ? a na chybičku si priplatia zo svojého zisku takto zavadzať na kúpu chrominu to neni sranda???? žiadam kompenzaciu za kúpu chrominu alebo modul na 17% za ktorý som zaplatil ja. Ďakujem za pochopenie. chromin ma stál 8,99 eura
     
    Naposledy upraveno: 13/10/19
  8. Arya

    Arya User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.