Chyby Chyba chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Riskocica, 4/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Riskocica

    Riskocica User

    Dobrý deň,
    Chcel by som sa opýtať a zároveň nahlásiť chybu v chate.
    Od rána mi chat nefunguje, nechce načítať, a ani mi nič nepíše, nepomohol reštart hry, hlavnej stránky a prehliadača. Neviete čím by to mohlo byť ? O bane pochybujem keďže na chat píšem pár ľudom a na globálny chat, takmer vôbec. Vopred ďakujem za váš čas a odpoveď.
    Prajem príjemný deň.


    Prikladám aj screen, pre lepšie zhodnotenie situácie.
    https://postimg.org/image/ij6aywwuf/
     
  2. Malcolm

    Malcolm Guest

    o chybe sa vie, tému Ti presuniem do správnej sekcie. Poprosím ťa vyčisti si PC CCleanerom a skontroluj či Ti chat neblokuje Firewall alebo antivir. Pokiaľ nič nepomôže, vyčkaj do ranného reštartu a problém by sa mal vyriešiť.
     
    Minerva tohle ocenil(a).
  3. Použij ccleaner jak ti radil moderátor, a proveď aktualizace. Tzn. Javu, Flashplayer, prohlížeč.. Případně sem vlož i jejich verze.
    Jak na to máš zde:
    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?

    U toho firewallu se podívej zda nemáš blokovaný některý z těchto portů: 8080, 5555, 22222, 5001, 8084, 6667, 8000, 3389, 5631. Nevím přesně který je pro chat, tak je tu máš všechny.

    A jen tak mimochodem, k určitému problému s chatem je tu už 3 měsíce jisté téma.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/16
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ti už napísal kolega s poluhráč vyššie, skús dané rady alebo si pozri tému, ktorá je venovaná tomúto problému aby sme to mali všetko pokope :)

    Prajem peknú a príjemnú hru a hádam sa problém vyrieší čo najskôr

    Duplicitná téma
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.