chyba hangaru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Polas, 24/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Polas

    Polas User

    hahgar hlasí set"drone_desing_demon_epic" not found! nevím co to je na malém účtu se do hangáru dostanu bez problému id 59179363 cz1
     
  2. jojo1164

    jojo1164 User

    Neviete prečo nie je správna hala slávy ?
     
  3. Tazzy__

    Tazzy__ User

    Mám to samé............+
     
  4. Korben

    Korben User

    Máte na letounoch/ stíhačkách, nahodený dizajn démon? Ak áno, tak je zamrznutý hangár. O chybe sa vie a pracujú na oprave.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. fastdanek

    fastdanek User

    ja tam nemam ten desing ale stejne to nejde mam tam havoc
     
  6. fastdanek, nejspis ho tam nekde mas, protoze ja nemam demona vubec a hangar mi jde vpohode... ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. fastdanek

    fastdanek User

    maximalne ho mam v inventari :D


    Oprava bude cca za ?
     
  8. Warden

    Warden User

    BP psal, že je problém s tím, pokud jsou na letounech full Demony nebo se je hráč tam pokouší dát. Na opravě pracují. Je ovšem možné, že chyba zasáhla i jiné kombinace výbavy. Počkal bych do chvíle, kdy oznámí, že vše by již mělo fungovat,
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. fastdanek

    fastdanek User

    chtel bych se zeptat jak to vypada stale mi to nefunguje
     
  10. Warden

    Warden User

    fastdanek: Asi špatně. Poslední email od BP i vyjádření na Discordu mluví o tom, že se na tom pracuje. Informace, že by se to již podařilo opravit však dosud nedošla. Zřejmě je problém větší než čekali. Snad to dají během dopoledne dopořádku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. fastdanek

    fastdanek User

    aha dobra a bude nejaka kompenzace protoze balicky co mam predplacene jsou ted momentalne k nicemu
     
  12. Warden

    Warden User

    fastdanek: O kompenzaci nic nevím. Navíc jsem to teď testoval na některých serverech a již se do hangáru, kde mám full Demon dostanu. Můžeš to vyzkoušet?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Masožrout

    Masožrout User

    Do hangáru se stále nedostanu. CZ1,ID 48519681
     
  14. fastdanek

    fastdanek User

    cz3 11:06 stale nefunkcni
     
  15. Warden

    Warden User

    fastdanek: CZ3 nemohu otestovat, ale právě teď přišla z BP informace, že by hangár měl být plně funkční. Zkus to prosím ještě jednou. Díky
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Polas

    Polas User

    cz1 už běží hangár
     
  17. fastdanek

    fastdanek User

    cz3 v poradku vse funguje planuji nejakou kompenzaci ?
     
  18. Warden

    Warden User

    fastdanek: O kompenzaci v emailu nepsali, jen zmínili, že je tam ještě drobná chyba v popisu, která ale nemá vliv na funkci a že ji brzy opraví. Myslím si ale, že žádná kompenzace nebude, neb na lodi se dalo létat. Navíc my to tady ani neovlivníme.

    Mohu tedy téma považovat za vyřízené?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. PanMajster

    PanMajster User

    Za vsechno by jste chteli kompenzace :D
     
  20. kerula1

    kerula1 User

    Téma nepovažuj za vyřízené , stále to není opravené . Závady v hangáru nepovažuji za drobné chyby . kerula1
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.