Chyba klanových staníc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Plaptík, 15/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Plaptík

    Plaptík User

    Dobrý deň, v posledných dňoch mám veľa vojen vo svojom klane a tie vojny majú všade základne, no sú vždy nabité, ide o nejakú chybu, alebo nikdy nenarazím na otvorenú?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Plaptík: Netuším zda se jedná o chybu, ale jedno vlákno na toto téma tu již je, viz. Bugnuté Základne a Formácie. Zatím se nikdo z týmu k tomuto problému nevyjádřil. Navíc by bylo dobré, kdyby jsi uvedl o který server se jedná.
     
  3. sufuzky

    sufuzky User

    Ak hráš na europských serveroch skús sa pozrieť na stanice okolo 18-21 hod. vtedy je primárny čas a stanice sa nabíjaju 6x rýchlejšie. Takže asi si nemal štastie vždy si ked si pozrel tak akúrat klan nenabíjal.:-D Pre informáciu včera večer som s klanom ničil stanicu aj chránil klanu s ktorým máme spojko, a nemali štít. Hrám na cz3.
     
  4. Plaptík

    Plaptík User

    Hrám na serveri ge4 a tento klan má 7 staníc, ktoré keď im vyprší ochrana tak im nabehne nová, ubehol čas na 0:00 na 2-5, relogol som a zrazu tam mali znovu viac ako 11 hodín, tak čím to je?
     
  5. Plaptik myslíš klan BTS ?? to som ja Vodka :DD ako ako si na DO ?
     
  6. Plaptík

    Plaptík User

    Toto fórum neslúži na zoznamovanie, píšeš OT
     
  7. sufuzky

    sufuzky User

    Občas sa stáva aj mne na stanici že to mám nabití na 10 hodín a píše to že 0:00 po relogu ale je to v poriadku, môžebto byť chyba v ukazovaní času. Pokial má tá stanica ale stále štít ako píšeš tak ten klan pravdepodobné zneužíva niaky bug, skús do tej stanice aj vystreliť ak si neskúšal či to teda nieje len chyba len v zobrazovaní štítu. ;-) A ako som písal včera som chránil a ničil stanice na cz 3 a nevšimol som si ani na jednej nejakú chybu. Spozoroval si túto chybu aj na inej stanici iného klanu?:)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.