Chyba koupě desingu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirdík33, 31/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mirdík33

    mirdík33 User

    Zdravím, chtěl bych se zeptat. Vyhrál jsem v aukci v 10hod. desing Bastion, a nikde ho v hangáru nemám, ani ve vybavení. Poraďte prosím, docela mě štvou ty prachy co jsem do toho dal.. díky.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    A co udat svoje ID a server kde hraješ? zkus se odhlásit a zase přihlásit na DO a dej mi vědět,jestli to tam máš
     
  3. Korben

    Korben User

    Ty si dal do aukcie prachy ?:rolleyes: Ak si vyhral v aukcii loď, tak sa dobre pozri do zásobníku.
     
  4. Sid

    Sid Guest

    mirdík33 design se ti objeví až po té, když máš v hangáru patřičnou loď na kterou design patří.

    Výběr designu
     
  5. mirdík33

    mirdík33 User

    ID 101560972 a server Česko dva (VRU)
    Zkusil jsme i jiný prohlížeč a nikde v inventáři není ani v hangaru mám tam ve vybavení vesmírná loď, letouny, pet.. nic víc, jako bylo to jenom 100K kreditu ale i tak
    ------------------------
    To jsem nevěděl, mám leonova takže na něj to nepůjde jo?

    Dobře i kdybych ho na něj nedostal tak snad bych tam měl mít kolonku Enforcer ale nemám

    A nic takového jsem nemyslel, dobře jsem to tam napsal že jsem v aukci koupil desing a né lod. :)
     
    Naposledy upraveno: 31/1/14
  6. Sid

    Sid Guest

    mirdík33 pokud jsi si myslel, že jsi získal celou loď, doporučuji pořádně prostudovat celou DarkOrbit Bible CZ

    Nepiš nám zde prosím více tvých příspěvků pod sebe, pokud ještě nikdo nereagoval, používej prosím tlačítko upravit u tvého předchozího příspěvku pro doplnění informací.

    Přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum děkuji.

    Ne na leonova tento design určitě nedostaneš.
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    mirdík33 Doporučuji si vydražit Golíka v aukci a máš hned i ten disagn.:),který si vyhrál v aukci předtím.
     
  8. mirdík33

    mirdík33 User

    No tak to asi budu muset začít pořádně šetřit :D Tak pokud tam bude až si koupím tu loď tak to bude fajn:) Tak díky :)
     
  9. Korben

    Korben User

    Pamätaj že loď je bez výbavy len bezcenný obal. ;)
     
  10. Sid

    Sid Guest

    Kolego nesouhlasím s tebou, podobné lodě mám na mapě strašně rád, zvláště když jsou z nepřátelské firmy, to si je poté dávám po tuctech :)

    Co si o tom myslí piloti těchto lodí zde raději nebudu šířit :)
     
  11. Golíka vydražíš už lacno :)
    Skús prihodiť od 2,000,000 až 5,000,000 kreditov a možno sa ti pošťastí, ak nie tak sa ti peniaze vrátia a môžeš prihadzovať celý deň :p
     
  12. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.