chyba Letouny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 777hrajim777, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den mam problém měl jsem 8 letounu iris ale stala se mě věc že jsem našel v bedince Letou Apis takže jsem si řikal jo super tak mam aspon už 9 letounu no jenže relognu a koukám že mam 8 iris a 2 letouny Apis , kouknu do hangáruu a tam mě zase ukazuje že mam 8 iris a 9 apis nejspíš to bude asi chyba dá se to prosim nějak opravit lidi za mnou litaj a koukají namě že mam 2 Apisi :) děkuju
     
  2. Je to len chyba. Nevšímaj si to ono sa to raz bude riešiť :)
     
  3. Jojo já jsem to radši pro jistotu napsal abych pak s toho neměl problém že jsem to nenapsal a nějak jsem zneužíval chyby ve hře jistota je jistota snad mě poradí nějak zkušenej moderátor co stím dal :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Hlavne ich ničím nevybavuj. Výbavu daj len do jednej apisky a vlož nám sem tvoje ID
     
  5. zdravím Zde je mojé ID 166980239
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    777hrajim777 děkujeme. Teď je potřeba čekat, tento problém má spousta lidí a je v řešení. Hlavně jak psal kolega, vybav si jen jeden letoun, ostatní nechej prázdné.
     
  7. dolikt

    dolikt User

    ahoj hele hrajím taky mám samí problem ale se zeusem napsal sem na podporu .někdo mi psal že za to muže být ban . A muže pokud si vybavíš všechny apisky mužeš max 1 a nebude problem :D a gratulace k apisce

    id 99569687
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.