Chyba na darkorbite

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SK-Lyzadko, 8/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SK-Lyzadko

    SK-Lyzadko User

    Dobrí ďeň
    Meno SK-Lyzadko
    Id : 161979067
    server : Ge3
    Nevedeli by ste mi pomôcť mám na mojom učte bug a neviem čo sním
    mám lod goliath a v nej : 15 LF3 + najlebšie generatori rýchlosti 11 , 4 normalne +3 naj štíty a 1 normalny , 1 raketomet .Mám LVL12 ...
    a v hre keď dám štart mam : 6 strielačov + raketomet mi píše že ho nemám nainštalovany ,
    0 štítov + 0 generátorov rýchlosti . Mám LVL 1. Čo mám stým robyť??
     
  2. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Myslím, že k tomu raketometu potřebuješ ještě nějaký CPU, jako automatický odpalovač. Jinak je taky potřeba se podívat na který konfě to máš... Měl bys to mít asi na obou, aby ti to sřílelo po přepnutí konfigurace.
     
  3. Korben

    Korben User

    Tvoja loď má 2 konfigurácie, tak že na mape si stlač písmeno C a prepni si konfiguráciu.
    Pozri si hangár a skontroluj si nastavenia konfigurácii prepínaním čísiel 1 a 2

    [​IMG]

    Jak použít raketomet:

    [​IMG]

    1. Otevření ikony s raketami
    2. Výběr typu raket, které se mají nabíjet
    3. Kliknutím na raketomet se začne nabíjet (Začnou se zabarvovat jednotlivé komory raketometu). Dalším kliknutím se rakety odpálí. Toto pak stále dokola.



    -----------------


    Případně lze celý proces zautomatizovat pomocí Raketometového CPU umístěném v Extra. Aktivace/deaktivace pak probíhá přímo v herním okně.

    [​IMG]
    ------------------------------------------

    Munice do raketometu:
    Hellstorm-01
    ECO-1O
    UBR-100
    SAR-01
    SAR-02

    Raketomet mám v lodi a stejně jím nejde střílet. Co dělám špatně?
    Tvůj problém je v tom, že raketomet máš vložen jen v jedné konfiguraci a momentálně létáš na konfiguraci bez raketometu. Doporučuje se, mít raketomet v obou konfiguracích, ale záleží pouze na tobě.
    Pokud nemáš vložen raketomet v lodi v konfiguraci, na které momentálně létáš, tak ikona raketometu vypadá takto:

    [​IMG]
     
  4. SK-Lyzadko

    SK-Lyzadko User

    Díky :D
     
  5. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.