Chyba na Leonku?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {$westbond$}, 27/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,chci se zeptat jestli dělám něco špatně nebo je to chyba?Dal jsem si leonka že si ho full vybavim,vše mi jde vložit pouze do doplňků nelze vložit nic,z gola je vše vyndané na obou konfách,překlik,aktualizace a ani relog celé hry a nic to nevyřešilo tak prosím odbornou radu ?? čest West
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Zmazať všetky konfigurácie vo všetkých halách.


    [​IMG]
     
  3. jj vim,uděláno a nic
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Ccleaner jsi použil?
     
  5. ano i Ccleaner
     
  6. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    Ahoj weste, zkus dát nějaký doplňek nejdříve do letounů, pak to z něj vyndej a dej to do lodě, to samé i na druhé konfě :) snad ti to půjde, mě a lidem co jsem to radil se podařilo tak držím palce :-D Alger
     
  7. Rada dobrý,chvilku jsem věřil když slotů bylo hodně najednou ale i tak když mi stale nic nejde vložit do doplnků
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Tj divný, pokud jsi udělal vše co ti zde bylo doporučeno, vyzkoušej ještě jiný prohlížeč.
     
  9. i prohlížeč jsem zkoušel :(

    ------------------

    tak už to mám,děkuju za rady ale netušim čím to bylo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/3/14
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.