chyba PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »đîvɛʀġɛɛ«®, 3/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Menší bug, mechanizmy, ktoré mám v druhej konfiguracii mi ukazuje v prvej v ktorej ich nemám.

    [​IMG]


    neviem jak to mam inak nafotit, v prvej konfe mam iba zberač v druhej zberač a kami, no ukazuje v prvej aj kami, ktore je plne funkčné
     
  2. imperator gratulujem ti
    mam tu vypisovať pripojenie netu, javu flash ?
    toto nieke graficky bug, ta kami mi funguje aj na prvej aj na druhej konfe, no mam ho v lodi len na druhej
    -------
    neviem kto mi resetoval učet, asi niekto kompenentny, no pomohlo to :) ale radšej to nahlasim jak dostať dajaky trest
    každopadne, bug je preč či čo to bolo, ale furt lepšie nahlasiť jak dostať trest :) vyriešene
     
  3. Tak já to myslel, spíš kvůli tomu ID, které si neudal. Pochybuju, že ti ho někdo restartoval. Prostě někdy pomůže jen relog. Je to intrnetová hra a občas se může vyskytnout nějaká anomálie.
     
  4. imperátor, odrazu ma vyhodilo z mapy a keď som sa logol znovu mal som všetko na farbach nie na čislach, takže predpokladam.. :)
     
  5. »đîvɛʀġɛɛ«®, jo ty myslíš toto, taky se mi to stalo, asi nějaký výpadek. Také jsem měl poté vše "barevné". :)
     
  6. Korben

    Korben User

    »đîvɛʀġɛɛ«® Neviem koho si myslel tým kompetentným, ale ak si myslel niekoho z nás , tak to si na veľkom omyle. My účty neresetujeme a ani neupravujeme. Skôr by si sa mal pozrieť na svoje pripojenie, prípadne by si mal vyčistiť cache prehliadača alebo by si mal pouvažovať, kto všetko vie tvoje heslo. :)
     
  7. korben, moje heslo nikto nevie, mapu mi vyplo par minut po napisani problemu, ale to je nepodstatne, je to vyriešene, ja len aby potom som nemal problemy.. možete zamknuť
     
  8. Foяmi

    Foяmi User

    Jen k té mapě, také mi vypadlo spojení
     
  9. Korben

    Korben User

    Foяmi Spojenie tu neriešime.

    Autor nemá viac otázok.


    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.