Chyba pri kupovaní uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ship_ft_Criminal, 12/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte chcel by som sa s vami podeliť o zážitok čo sa mi dnes stal.
    Prišiel som na dark o cca. 16:15 a videl som HELIX akciu.Tak som si zašiel do obchodu a chcel som si kúpiť uridium.Na stránke z uridiom som normálne videl tiež že je helix akcia,tak som si kúpil SMS-kou uridium,naštastie iba 1x,no a potom som si všimol že čas akcie je zamrznutý,tak som si to relogol a helix zmizol,aj s domovskej stránky.A ked mi prišlo uridium obdržal som namiesto sľubovaných 18000u iba 5200.
    Takže moja otázka je či by sa to dalo niako napraviť.

    [​IMG]99645629
    Nick: -»†тнє•яєαρєя•ѕνꆫ-
     
  2. nič nestihol si akciu a sms prišla po skončeni akcie treba príst skorej posielal si to pár sekund pred skončením a sms za 5 sekund ani nepride je tam časove rozmezie v ktorom pride cca do 1 min by už mala byt prijatá takže ked prišla sms akcia už nebola :D
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Přesně tak :)
    Proto se tohle doporučuje platit jinými metodami nebo dřív. Já s SMS ještě problém neměl, ale rozhodně nekupuju pár minut před koncem.
    Když sji se logl, musel jsi vidět aktuální čas, i kdyby byl zamrzlý, tak leda na pár minutách...
     
  4. Tak vítej v klubu:D #200 jako já.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Problém je v tom, že ty môžeš poslať peniaze aj hneď na začiatku ale operátor to pustí až neskôr a zrazu tvoja platba príde po akcií tým pádom nemáš nárok na odmenu, kedže odmenu dostaneš vtedy keď ta platba je u BP zaznamenaná.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    V tom prípade je to paskvil zo strany operátora. Čo je trestuhodné.
    Tým-pádom by si operátora "škodcu" mohol obviniť zo zastavenia dát.
    Normálne by sa to nemalo stať. A ak Ti operátor zastaví dáta,
    správne by Ti mal nahradiť náhradu škody; nakoľko si do Ur.
    vrazil nemalé množstvo Eur.

    Btw. a žiadal by som to od spoločnosti, pod ktorú ten operátor spadá.
    A výsledok? Taký operátor tam nemá čo hľadať, takže ho pre vzniknutú
    škodu musia prepustiť zo zamestnania."Zákazník je totiž Pán, a ten má
    vždy pravdu. To som sa učil v marketingovej brandži na ekonomickej škole.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/16
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Podle VOP máš taky nárok odstoupit do 14dní od smlouvy, ale toho se nedohádáš, bohužel. :)
     
  8. Borat

    Borat User

    Badmaniak máš to potvrdené to čo si teraz napísal? Ak nie tak nepíš také niečo.

    -baghira2- oprerátor mohol mať akurát v ten čas nejakú údržbu a preto platba neprebehla hneď. Kedy končila akcia helix to neviem, ale pokiaľ hráč nedostal bonus tak platba prišla až po akcií.
    A s tým udávanim sa kus mierni lebo keby si všetko pospájam čo by si udal tak je to asi každá firma alebo spoločnosť ;)

    Ship_ft_Criminal nabudúce skús skôr poslať sms alebo ako ti už poradili použi inú metódu a najlepšie je asi PSC. Tam platba prebehne hneď.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.