Chyby Chyba štátu (iné ceny...)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DudyssORIGINAL, 2/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, môj problem je že som sa registroval v Chorvátsku keď som bol na dovolenke. Nuž teraz už som doma na Slovensku. Pozerám že oproti kamarátom a bratovi mám iné ceny uridia tiež nemám na výber kúpu uridia cez SMS. Aj v pravom hornom rohu ukazuje chorvátsky štát a ja neviem ako to zmeniť. Tak preto som sem napísal aby ste mi z tím pomohli. Ďakujem. :)
     
  2. Drift1

    Drift1 User

  3. Musíš písať na payment podporu ohľadom toho (sorry modi :/). Vysvetlí im čo je vo veci a mali by ti to zmeniť.
     
  4. Na normalni podporu, ne platebni. A doufej.
     
  5. To nie je problém, ja používam satelitný tooway a to ma lokalizovalo ako taliansko, poslal som na podporu scan Slovenského pasu a v priebehu hodiny bola lokalizácia Slovensko
     
  6. A taktiež som zabudol spomenúť ešte 1 problém xD a to že nejde mi melodia v pozadí stále išla a teraz už nejde, je počuť len streľbu.... V nastaveniach je všetko ok. Tak neviem prečo to nejde ono to proste prestalo ísť z ničoho nič.
     
  7. Šak buď rád :D
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Zajímavý je, že tam nemají víc kompetentních osob. 14 dní čekat, to je dost dlouho.

    DudyssORIGINAL v záložce "zvuk" vyresetuj nastavení a nastav si to znovu.
     
  9. Nejde to tak či tak.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj

    ako ti už bolo odpísane z podpory a nabudúce nekopíruj komuníkaciu s podporou sem, musíš počkať do vtedy. Predpokladám, že osoba na podpore, ktorá sa stará o takéto záležitosti je na dovolenke, kedže sa nachádzame v dovolenkovej sezóne a musíme byť proste k sebe tolerantný.

    S problémom so zvukom si prosím premaž počítač, browser a pod. updatni flash a prípadne zvukovú kartu. Taktiež skús sa pohrať s nastaveniami alebo zapnúť zvuk v počítači :D ak nič z toho nepomôže prosím založ si novú tému kde to môžme riešiť.

    Ďakujem za pochopenie prajem príjemnú hru a rýchle vybavenie žiadosti
    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.