Chyba v masku?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †яOssΞ†®, 27/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte mam taky problem. Jedna sa o to ze napriklad som v masku a skocim cez port a uz nie som v masku, ale to sa stava len niekedy. Odhlasim sa v masku a prihlasim sa a uz nie som v masku a to sa mi stava stale teraz. Potom pri tf dajme tomu ze bojujem a hodim emp a mask a nestihnem hitnut a ten dotycny ma zabije a po spawne spravne by som mal ostat v masku no ja spravne ostanem bez masku. Ide mi o to ze zbytocne vyuzivam masky a denne ich dokazem tak znicit aj 100 a je to zbytocna strata urka.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    †яOssΞ†® No na chybu sa skusim pozriet blizsie a potestujem, uvidime. Ja osobne som zatial nic nezaregistroval.
     
  3. koukam ze chyby nejsou jen v masku je jich tam vic napriklad letouny ,kupony na opravu a skoky jsou opacne a mnoho jinyho

    a roscilu je me taky spirhet ,citadela a aegis mel bych mit ty zakladni a nemam jinak bych nemohl litad pred touhle zmenou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/5/16
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    PIZZMAN÷÷CZE÷÷ Nepis viac postov pod seba + ak ide o chybu ked nie su zakladne modely lodi, o tom sa vie.
     
  5. Orome ďakujem za odpoveď.
    Včera som to začal pozorovať lebo sa mi niečo nezdalo a keď to robilo aj dnes tak som už radšej napísal sem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.