Podpora chyba ve hře - lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kecky_FT, 10/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kecky_FT

    kecky_FT User

    Dobrý den,

    dnes se vracely lodě, ale neustále mi chybý ledový spektrum, rád bych věděl, kdy ho dostanu zpět?

    Dále jsem se chtěl zeptat co jsem dostal za náhradu za dvě lodě defcom, které normálně za U nejde koupit, jen za peníze a co jsem dostal za uridiové lodě, které jsem měl koupené v zásobě.

    Předem děkuji za odpověď kecky

    [​IMG]90708153
    Server : CZ3
     
  2. Na to aby si mohol mať Artic Spectrum musíš mať klasický Spectrum. Artic je už len ako designy ktorý nasadíš na loď.
     
  3. kecky_FT

    kecky_FT User

    díky za info,

    takto je pěkný ale já sní lítal tak by mi měli dát i spektruma moje chyba to že na něm lítat ted nemužu to neni. já si to nevymyslel že udělaj změnu
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

  5. kecky_FT

    kecky_FT User

    ok a ted ty náhrady co jsem teda dostal?
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    kecky_FT jake nahrady? Ak narazas na kompenzaciu za duplicitnu lod, to bolo 10k x4, 500 ubr, nejake extra energie a logdisky.
     
  7. kecky_FT

    kecky_FT User

    jj to jsem myslel tak to je fajn dostat za lod která se nedá koupit takovou almužnu, očekával jsem misto to ho dizajn co třeba nemam, tak díky za odpověd
     
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    |Oromë| hodně designů se staly tedka loděmi, můžu se zeptat když si koupím(vydražím) sperheand veterán budu ho moc používat jako lod bez toho abych si musel kupovat základní sperheand? omlouvám se za OT. jen jsem se chtěl zeptat
     
  9. Každý jeden dizajn ktorý niečo dáva sa zmenil na loď okrem okrasných dizajnov a ľadových. Takže ak vydrazis spear veteran tak máš plnohodnotnú loď.
     
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  10. Jo navíc, zatím to moc lidí nepochopilo (zejména na GE1), takže i když jsou skiny Veterána na Aegis, Spearhead a Citadelu, tak jsou ještě k tomu o hodně levnější než třeba základní zmíněných lodí, které jsou bez bonusů :D.
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.