Chyba ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drina, 16/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drina

    Drina User

    Dobrý den, přihlásil jsem se po dlouhé době na hru a chtěl jsem si waprnout lod z 3-8 na 5-2 a ono nic, vůbec to nereaguje jako kdybych na nic neklik.To samé mi dělá když chci na základně změnit desing,a eště jsem postřehl že když chci do TA tak mi to taky nereaguje,podíváte se mi na to prosím? server GE6 ID 72352254. flashplayer aktualizován java taktéž,cookies vyčištěné Ccleanrem FPS mám stálých 60 internetové připojení v pořádku,momentálně používám google chrome,zkusil jsme to i na mozille ale stále nic
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Necekas nahodou na zapas v TA? Behem toho nelze menit lode ani vybaveni.
     
  3. Drina

    Drina User

    Ano máš pravdu,ale další problém je že TA nenáčítá když mi to někoho najde a nevím jak pryč
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tohle se bohuzel obcas stane, ze casomira dobehne a nic se nedeje, musime holt pockat nez se vychytaji vsechny mouchy. Tento problem uz se diskutoval zde: Tréninková aréna. Pokud mas ohledne toho jeste dalsi otazky, smeruj je prosim tam.
    Tady uzaviram, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.