chyba ve skylabu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «ĐuŁo»¥ŦξmĐξλŦh•ŦИŦ•, 18/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den chtěl jsem se zeptat v čem může být chyba když mi nejde dát Seprom ani Promerium do štítů,raket ani do pohonů,když to na ně přetáhnu v "update" tak se nic nezobrazí a ze skylabu sem si kameny normálně poslal do lodi,předem díky za odpověď :)
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Poslal si si suroviny do lode, v lodi sa ti zobrazili, cez vylepšenia si šiel pretiahnuť napr Seprom do Laserov/rakiet/štítov a nič sa nestalo? Chápem to správne?

    Skúšal si premazať cookies, počítač, prípadne skúsiť iný prehliadač?
     
  3. ano přesně tohle co píšeš :) jiný internet jsem zkoušel a pořád stejný problem,ještě zkusim cookies ale nemyslim si že to bude tim :)
     
  4. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Tento problém mal už nejeden hráč a museli to riešiť opravou, tak že asi si budeš musieť počkať na opravu, prípadne si skús dať do lode CPU na upgrade laserov , možno sa to potom rozbehne.
     
  5. Ok něco ještě zkusim,tak díky :) ale pořád to nejde.Jakou opravu myslíš? až se bude zlepšovat verze hry?
     
  6. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Mal som na mysli, systémovú opravu, tak že to musia opraviť chalani v BP.
     
  7. a kam mam teda napsat aby mi tu chybu opravili? :) jinak CPU výzkumu nepomohlo :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.