Chyby Chyba velikosti nákladního prostoru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kapitan0827, 20/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, sice mě tato chyba nějak neomezuje, ale je to chyba a proto se ptám když mam v aegis zdvojnásobovač nákladního prostoru + premko tak mam obvykle 5 k prostoru ale dnes pouze 2 500 viz. screen
    Děkuji za odpověď :)
    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/9/16
  2. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Skús ten obrázok zopakovať, žiadny nieje vidieť.
     
  3. svi1

    svi1 User

    kapitan0827 ahoj. Obrázek nejde vidět.
    Máš ho v obou konfiguracích?

    EDIT: teď jsem to zkoušel. Nákladový prostor 5000 s premkem po implementaci Cargo compressoru. Takže chyba by tam být neměla. Ujisti se, že ho máš v obou konfiguracích, pročisti PC, aktualizuj co jde (standardní údržba) a pokud ani to nepomůže, dodej ID účtu, aby se na to případně mohl někdo z týmu podívat.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
  4. Mě to obrazek ukaže i když jem přihlašen jako host a to přes PC i přes mobil tak to nevím, ale už mi to ukazuje normanil 5 000 po vyčištění Ccleanerem ;)
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Ukáže to takto:
    [​IMG]
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj kapitan0827

    Tie obrázky máš nejako zvláštne nahrané. Nahraj ich na imgur alebo niekam prosím ťa. Mne ich síce ukázalo ale nvm prečo.

    Skúšal si to prelogovať alebo vyskúšať na inej lodi či to tam funguje správne?
     
  7. Korbene už to lze vidět?
    Jessie po vyčištění Ccleanerem to ukazuje správně ;)
    Děkukuji všem za radu a myslím, že vyřešené, o chybu se jednalo nejspíše z mé strany a stačilo pouze provést čistku :)
     
  8. Korben

    Korben User

  9. Screeny si nahraji do google alb a pak kpiruji akorat jejich adresu to by mělo fungovat ne ? ;) zkusil jsem znovu tak jstli už ? :)
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak už je to OK
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Kedže problém je vyriešený považujem za vyriešené

    LOCK

    PS. Koľko málo stačí aby všetko fungoalo ako má, zlatý dobrý CCleaner
     
    kapitan0827 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.