Chyba zobrazovania v adventnom kalendári

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apokalipse

    Apokalipse User

    V adventnom kalendári v políčku 9 ukazuje kľúče koristi na obrázku ale popis nad ním je 2x Logdisk, odmenu mi nepripísalo ani ku kľúčom koristi ani k logdiskom, môžte mi prosím vysvetiť o čo sa teda vlastne jedná? Ďakujem
     
  2. Tento problém se tu už někde řeší, určitě se jedná se o grafickou chybu, mám za to že se logdisky normálně připsaly.
     
  3. ale to je dost divný protože k 7 prosinci nebo tak nějak jsme dostali 4 logdisky a k 9 jenom 2?
     
  4. Apokalipse

    Apokalipse User

    Ak sa to už niekde rieši tak sa ospravedlňujem ale vyznať sa na novom fóre v prvé dni je myslím ťažké pre každého ;) Aj keď si nevyberieme čo nám BP pripravilo a ani sa nik nemôže sťažovať, že niečo navyše dostane (to sme len radi) avšak HUNTER má pravdu, je zvláštne aby sa dostali 2x logdisky, pri čom obidve sú v inom počte
     
  5. Psal jsem na podporu a už se to řeší :D
     
  6. Zafod

    Zafod User

  7. Korben

    Korben User

    Ďakujem za odpovede.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.