Chyby Chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (=Power-is-Power=), 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tož nwm kam jsem to měl hodit, tak to hážu sem :D jde o nahlášení chyby je to sice drobná chybička, ale i tak.... no pls helpnete mi někdo s tím, jak se dá vložit obrázek??? pak vám k tomu i obrázek přihodím :D :D :D.... prostě tam na začátku je 2016 místo 2017 :D
     
  2. Borat

    Borat User

  3. Nejspíš myslí chybu v textu kalendáře po přihlášení. Je tam napsáno že otevírat okénka můžeme do 17. ledna 2016 namísto 2017 :).
     
  4. To je celkově špatně napsaný na tom kalendáři. Jak chceš otevří 24 okének do 17. ledna? :D Ten rok by tak nevadil :D
     
  5. No já to chápu tak, že si otevřeš jen 17 okének, zbytek si nechaj :D, 17ka je tu jen simbolická. Hádám že se jim nechtěl dělat nový kalendář se 17 okénky, tak nám prdli starý :D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.