Chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karlosray, 28/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim nevim jestli to mam jenom ja nebo i nekdo další ale po te vaši aktualizaci mi co byla tak před 2 dny asi, mi připada že lod vubec nestřílí, kliknu na vetřelece životy mu ubíram ale jak ho ničim tak střely z lodi se malo ukazuji
     
    Naposledy upraveno: 28/8/17
  2. MALENKUNA

    MALENKUNA User

    Karlosray ne nemas to jen ty u me je to horsi prolitnu mapou a nez dolitnu k portu tak jeste fasuji 60k na porte a v zone neutoceni... hrozne lagy ze nejde ani hrat... taky me stve ze nejdou videt lasery nebo lod lita vsechno ale v lagu lod stoji a chyta supy... nejdou videt ani miny v tech hroznych zalagovanych souboju... neda se ani litat...
     
  3. Warden

    Warden User

    Karlosray, MALENKUNA: Chtělo by to trochu více upřesnit. O jaký server se jedná, zda létáte ve 3D režimu nebo 2D režimu, jak je výkonné PC máte a také doložit testy připojení. Takto těžko posoudit, kde je problém, neb já osobně se hrou tak zásadní problémy nemám.

    P.S: Karlosray, jako pilný autor bys již měl vědět, že název vlákna má vystihovat o co v něm jde. To bych ti již snad nemusel připomínat. Jednoslovové názvy typu "Chyba", "Pomoc", "Nefunguje" jsou nic neříkající.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tento problem ohladom strielania a animacie je nahlaseny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Karlosray

    Karlosray User

    globalni evropa a nelitam ve 3D protože se mi nelibí lepší je tak jak to je
     
  6. Warden

    Warden User

    Karlosray: 2D režim je náročný na výkon CPU. Dobrá grafika mu moc nepomůže. Pokud je tvé CPU slabší, tak prostě všechno nestíhá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Karlosray

    Karlosray User

    ale 3d to vypada jak hra pro 4lete deti
     
  8. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    to spíš ve 2D je to jak vystřihovánky pro děti :)
     
  9. Warden

    Warden User

    Karlosray: Prosím otestuj 3D a dej vědět zda v tomto režimu je vše ok. Díky.
     
  10. Karlosray

    Karlosray User

    ve 3D mi to jde normalne
     
  11. Selendix

    Selendix User

    Karlosray dělá mě to to samé co tobě. Ve 3D střílím v poho ve 2D to vypadá jak pomalá střelba z jednoho laseru.
     
  12. Warden

    Warden User

    Karlosray: Díky rozšířením, které se ve hře objevily za poslení roky je hra náročnější na hardware. Samozřejmě, že v 2D režimu se dost rapidně zvyšují nároky na vlastní procesor (CPU). Jediné co ti mohu doporučit, zkus doma hru ve 2D na nějakém výkonějším PC či NB. Žádnou další radu ti bohužel nedám. Buď lepší CPU nebo přejít na 3D. Klidně se s tebou vsadím, že po pár měsících hraní ve 3D ti naopak 2D bude připomínat hru pro děti.

    Máš k tomuto ještě nějaký dotaz?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Je jedinou otázkou, nehrajete náhodou ve starším Linuxu? Potom by mohl být přechod na 2 a 1/2 D problém.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.