chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PaRazZziTeK, 12/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim , jak blázen koukám jen v rychlosti do hry a jsem docela vytočen . Měl jsem zabito přes 9K saboteru a nahle jich mam jen 12 ? ale počet u incerteptoru je stejny . Byl bych moc rád kdyby se ten počet vrátil k tomu co jsem tam měl nebudu to dělat zase od znovu , myslím že na to techniku mají .

    ID :
    93208180
    CZ 3
     
    Naposledy upraveno: 12/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Určite je na to spôsob, aby ti ich vrátili. Ale to dokáže len podpora. Takže by som na tvojom mieste sa obrátil na nich. Samozrejme musíš im dokázať, že si ich toľko mal ( cez 9 000 Sabotérov). Tu na fóre ti to nikdo nedokáže opraviť. Predpokladám, že sa ti to zmenilo zo dňa na deň. Tak napíš im, že predchádzajúci deň si ich mal cez 9 000 a teraz ich máš 12. Oni sa vedia na to pozrieť a zistiť, či je to pravda alebo lož.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. to bylo prvni na co jsem koukal po slouceni uz tu bylo par lidi ze se jim to postracelo nebo ubralo ale vsechno bylo pres PODPORU hry jak psal Pustatina2 tady ti akorad poradí jak postupovat hlavne vedet sve ID uctu a pamatovat si presny aspon presny pocet co jsi mel nastrileno
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Dobrá díky , zkusím to nahoře co oni s tím.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tento problém je nutno směřovat na podporu hry, na fóru bohužel nedokážeme pomoci.

    Přesměrováno na podporu, uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.