Chyby Chýbajú lode v hangári

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NEJsit, 27/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NEJsit

    NEJsit User

    ID:100619659
    Server:GE5
    Po nahodení nového hangára mi zmizli aegis a spearhead i keď mi ostali z nich len elite designy. Ale na tom všetkom ma štve to že som si kupoval aj loď (aegis,spearhead) a potom som si dokupoval tie designy tak prečo mám len designy? Alebo to je len dáka nevyladená chyba?

    Vopred ďakujem za odpoveď
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj, kdyby jsi si přečetl diskuzi, která s hangáry souvisí a kam jsi měl napsat, zjistil by jsi, že základní lodě aegis, citadel a spearhead chybí prakticky všem, kteří měli na tyto lodě oba elitní designy. Totéž platí pro základního goliatha. Také by jsi se dočetl, že to již admini a moderátoři hlásili dále a že musíme počkat jak to dopadne.

    Příště ohledně nových hangárů zkus napst do správné diskuze, viz. DISKUZE: M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ďakujem veľmi pekne TRIXT za odpoveď.

    Verím, že odpoveď je dostatučujúca a pre ďalšie otázky smeruj do témy, na ktorú máš odkaz vyššie.

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.