Chybaju mi v hangari upgradovane generatory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem viking171, 14/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. viking171

    viking171 User

    Ked otvorim inventar, su tam. Ide konkretne o generatory stitov. V hangari ich ale nemam. Chcel som vymenit neupgradovane za upgrade, no vobec mi ich tam nezobrazuje
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Nemáš ich náhodou v inej lodi? V inventáry sa ti zobrazujú všetky veci, ktoré vlastníš. V hangári len tie, ktoré sú voľne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Arya

    Arya User

    viking171, Prohledej obě konfigurace u všech lodí a nezapomeň mrknout na petku. Dej potom vědět prosím, zda jsi je našel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. viking171

    viking171 User

    Niesu tam, niesu v ziadnej lodi, ani v ziadnej konfiguracii... Kde ich hladat, mozu byt este niekde inde? Lebo strasne upgradujem a ani neviem co
     
  5. Arya

    Arya User

    Pokud se ti zobrazují v inventáři, tak tam určitě jsou. :) Promaž paměť prohlížeče, případně zkus počkat do ranního restartu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. viking171

    viking171 User

    Je druhy den, ranny restart je za nami, ja som znova prezrel vsetky lode, stihacky, aj pet a nikde niesu... Upgradoval som asi imaginarne generatory...
     
  7. A po dokončení upgradování jsi si je vyzvedl ?
    [​IMG] [​IMG]

    Jo a doporučuji ve všech lodích zmáčkni ikonu odstranit konfiguraci. Zjistil jsem totiž když jsem jednou hledal štíty (který spali v Citadeluo_O,ale jen v jedné konfi) tak se mi taky nezobrazovali :).
    [​IMG]
     
  8. viking171

    viking171 User

    Borci ja neviem. V inventari mi svietia 3 generatory, vsetky 2lvl, no realne vidim iba jeden, ktory mam v stihacke. Dalsie dva neviem najst vobec nikde, v ziadnej lodi, ani konfiguracii, nikde, vsetko som uz prehrabal... :(
     
  9. Clypsso

    Clypsso User

    Viking171 ja som mal taky isty problem ale z upgradovanymi LF-4 nikde som ich nevedel najst az nakoniek boli v asi 10 lodi ..skus to kuknut ešte raz všetky lode obidve konfi aj PET-a
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Zafod

    Zafod User

    viking171 odstranil jsi vše z lodě jak ti radil ஃWolffяimusஃ? Musíš to udělat u všech lodí. Stejně tak jako musíš upgradované předměty vyzvednout.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Mě se stalo asi před měsícem něco podobné, Odstraňoval jsem výbavu z G-Surgeon a zmizelo mi asi 15 upgrade lf-4 a b-02 na 16 levelu.
    Doteď se mi neobjevily zpátky. Myslím že za to může především nadbytečná složitost hangáru a jeho přeplácanost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Zafod

    Zafod User

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ do teď je nemáš zpět? A ještě mi řekni, že to neřešíš? Sorry jako, ale to se mi nechce věřit... Promiň...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  13. Korben

    Korben User

    Na ktorom účte to bolo? Pozeral som tvoj účet na GE2 a prešiel som upgrade od 1.1.2015 a nenašiel som, že by si urobil upgrade na LF4 na level 16, ale len na level 9.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Korbene nemyslím na GE2 ale na CZ2 a ne na tomto acc XD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. A že bys dal Korbenovi ID? Když už se rozhodl ti nadstandartně pomáhat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Zafod

    Zafod User

    Nedá, protože tomu tak není. Střílel slepýma od boku a neuvědomil si to... Těhle pohádek jsem už slyšel...
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    Autor tématu se nějakou dobu neozval, jak vypadá problém, podařil se vyřešit?
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  18. Arya

    Arya User

    Autor nám delší dobu nedal vědět, zřejmě je to tedy v pořádku.

    Z důvodu neaktivity téma uzamykám a přeji pěkný let vesmírem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.