Chybějící úkoly v NYX

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Corp.71, 27/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Corp.71

    Corp.71 User

    Corp. Cz3
    [​IMG] 93609841
    Ahoj , chci se zeptat : od včerejšího dne kdy jsem splnil úkol 200 , tak se mě přestali zobrazovat všechny úkoly ( i Denní ) , mám jen ty které byli zapnuté , jinak nic. Napsal jsem na podporu a ta mě odkázala sem . Co tedy s tím dělat ? Vše jsem vyčistil a Restartoval . Předem děkuji. Corp.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Máš správne zakliknuté zobrazovanie úloh, t.j. pre všetky lvl-e? Je možné, že jednoducho pre tvoj lvl už nie úloha.

    Taktiež po technickej stránke treba dbať na aktuálnosti FP a javy, ich správnom nastavení a pravideľnom mazaní nie len cache prehliadača ale aj FP.
     
  3. Corp.71

    Corp.71 User

    Mám správně zaklinuté - nejsou tam ani splněné ani nesplnené - jen ty co mám zapnuté - jinak nic . a vím že mě chybí hodně udělat. Nejsou. Bohužel.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Iný prehliadač poprípade iný server si skúšal? Otestuj to prosím ťa, aby sme vedeli lepšie definovať problém. Odkedy máš tento problém so zobrazovaním?
     
  5. Corp.71

    Corp.71 User

    Přepl jsem na jiny server ( CZ2 ) a tam to jde bez problémů , jiný prohlížč jsem nezkusil .
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to prosím ťa skús, kedže to na inom serveri ide je dosť možné, že sú len pomiešané dáta v cache. Písal si, že si všetko vyčistil avšak nie každý vie ako skutočne efektívne vyčistiť pamäte.
     
  7. Corp.71

    Corp.71 User

    Přepl jsem na prohlížeč chrome a tam to jde - tak jsem si to pozapínal , děkuji za radu . Aspon že takto to jde. Děkuji Kubino.
     
  8. Korben

    Korben User

    Corp.71 Odhlás sa z hry.

    Edit, tak že keď ti to už ide, hraj ďalej.:)
     
  9. Corp.71

    Corp.71 User

    Odhlášen. :D a Děkuji
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš za čo rád som pomohol. Už môžeš hrať, ak ti to ide, kolega post editoval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.