Chybná hláška pri platbe

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukskywalker415, 11/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím neviem či to môžem dať sem ale do fórum na platby nemôžem dať príspevok.
    Ide o to že včera večer som si chcel kúpiť premium na mesiac a zdvojnásobovač boxov na týždeň cez bank payment ale vypisovalo mi to chybu najskôr pri platbe potom pri prihlásení na účet a stále inde.
    Skúšal som to viac krát v rôznom časovom intervale myslel som si že je tam iba nejaká chyba a že to časom vyriešia ale asi po 5 pokuse keď to stále nešlo a dávalo mi to chybu tak som skúsil inú metódu a to mi šlo hneď ale dnes ráno pozerám že tie chybové hlášky čo som dostával neboli úplne chybové a z účtu mi odyšlo 5 pladieb + tá 6 kde som vybral inú metódu platby taktiež pozerám že premium sa mi tiež dalo na 6 mesiacov tak sa pýtam čo to má byť dostanem chybovú hlášku že platba neúspešná a nakoniec bola úspešná ?
    Teraz som kvôli tomu minul viac peňazí ako som vôbec plánoval.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    o jakou chybovou hlášku konkrétně šlo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Došlo k chybe to je všetko čo mi k tomu napísalo.
     
  4. Arya

    Arya User

    S paymentem byly zaznamenány problémy pouze v neděli v ranních hodinách, kdy nefungovala celá stránka. V tomto případě se mohlo jednat o chybovou hlášku ze strany banky nebo jen konkrétní platební metody. Záleží jaký druh platební metody, jsi zvolil v druhém případě.
    Pokud se ti příště objeví jakákoliv hláška o chybě, podívej se nejdříve na bankovní účet, zda je tam záznam o odečtu částky a teprve potom proveď další platbu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. hmm ok teda

    Niečo ako refund tu asi neni... ?
     
    Naposledy upraveno: 12/7/18
  6. Arya

    Arya User

    Obávám, že to možné nebude. V každém případě to už budeš muset řešit na podpoře hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. tak teda nič už horšie by bolo keby mi zobrali predplatné za 6 mesiacov a premko dali iba na mesiac :D
     
  8. Arya

    Arya User

    lukskywalker415, pokud by ses setkal s tímto problémem, tak v takovém případě se určitě obrátit na podporu. Předměty, které zaplatíš, musíš obdržet. Případně by se to řešilo jinak, ale to už bys musel komunikovat s podporou hry a postupovat dle jejich pokynů.

    Chtěl by ses k tomuto ještě na něco zeptat? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. asi môžte lock :)
     
  10. Arya

    Arya User

    Téma tedy uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.