Chybný protokol

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†«SΞXY†BRUTΛζ滆«, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj všiml jsem si že kdyz mam v petovi 1 protokol na rozsireni nakladniho prostoru lvl 3 ktery ma zvýsit nakladni prostor o 12% tak to proste nefunguje... Mám aegis a nakladni prostor bez protokolu je 5000. A 12% z 5000 je 600...ale ja mam v aegisu po pridani protokolu jen 5480 jak je to mozne ? to neni 12 % ale jen 9,6 procenta můžete mi to prosím vysvetlit ? :) děkuji...
     
  2. no aegis v základu má 2 000 nákladní prostor.. + 100% rozšíření je 4000 + design 500 a + premko 500..

    Nebo aspoň tak nějak to vychází..
     
  3. #DAEDALOS#

    #DAEDALOS# User

    Náklad Aegisky je v základu 2000 + 100% od rozšiřovače + 12% protokol + premko rozšířené o rozšiřovač.
    Takže (2000 * 2,00 * 1,12) + 500 * 2,00 = 5480.
    Proč to tak je ti nepovím, ale matematicky to bude správně.
     
  4. Formi

    Formi User

    2000 je základ, premko máš +500 = 2500 * 100% rozšíření je 5000..ale když koupíš rozšiřovat, tak se k rozšíření nezapočítává bonus z premka, tudíž máš + těch 12% jen ze základu 4000
     
  5. Aá tak sem to měl špatně :D ale taky mě to vycházelo :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Presne ako tu bolo už spomenuté, protokol ovplyvňuje len to, čo je v lodi (základ + extra) nie bonusy z balíčkov, preto sa počíta, v tomto prípade, 12% zo 4000 čo je základ + extra zväčšenie priestoru.

    Nabudúce poprosím písať do diskusie na PET-a.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.