Chyby na fóru

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Zafod, 15/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zafod

    Zafod User

  2. Korben

    Korben User

    Ďakujeme za upozornenie. Odkazy upravené.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Bonus boxy jsou malé boxy roztroušené ve vesmíru, které obsahují cenné předměty.
    Bonus boxy lze najít na všech mapách, vyjma 4-4 a 4-5
    [​IMG]

    Co mohou bonus boxy obsahovat?

    V bonus boxech najdete:

    1x , 2x , 3x a SAB munice
    (nepřipisuje se, pokud je plný sklad munice)==Toto už je neaktuální.
    Kredity
    Extra energie do galaxy gates
    Uridium (cca 6%)
    Jackpot -Euro
    Věci padají v bonus boxech náhodně

    Tip:Na pvp mapách 4-X bude v bonusovém boxu vždy o 50% víc než u běžných map
    ....
    To není chyba! Maskovací modul typ CLO4K-MOD se aktivuje při nákupu, a je jen na jedno použití, takže se neobjeví v seznamu vybavení. =mě se tam ale ve výbavě vždy ukáže jeho ikona
    [​IMG]
     
  4. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Upravené a opravené. Díky za upozornění.
     
    -baghira2-, »vojta« a MartyCZ2 tohle ocenili.
  6. »vojta«

    »vojta« User

    raketový výzkum
    má to být sváření II, místo sváření I
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. Big_Bass

    Big_Bass User

    Napadlo mě, co kdybyste tohle téma připíchli? Myslím, že tu uživatelé budou postupem času pořád něco nacházet (s tím, jak budou probíhat ve hře změny), tak aby o tomhle tématu vědělo co nejvíc lidí a nemuselo se hledat, pokud dlouho nikdo žádnou chybu nenahlásí.
     
  9. Korben

    Korben User

    Prečo nie ? :)
     
  10. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    V Seznamu NPC sem našel další chybu:
    =[ Devourer ]=
    Technicko taktická data

    Život: 1.000.000 Štít: 1.000.000
    cca. útok na výstřel: 1.500 - 2.000
    Pokud sem dobře viděl v těch dvou zetách, tak dává poškození okolo 10 000.
     
  11. 1.Našel jsem tuto nelogičnost.
    Pokud kliknu v bibli na info o boostrech tak mě to pošle na topic 587. A tam stojí
    Ovšem kliknutí na doplňující téma mě posílá dokola zase na topic 587.
    Link je https://board-cs.darkorbit.com//threads/darkorbit-bible-cz-otazky-a-odpovedi.278/page-2#post-587
    Asi tam má být tento link https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-co-jsou-boostery-zesilovace.354/
    A ještě by to mohlo být doplněn o tento link https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-boostery-pro-novacky-do-levelu-4.348/


    2. Při prohlížení a hledání informací k boosterům jsem v popisech nenašel info k distribučním boostrům. Našel jsem v technicko-taktickém průvodci info pouze k distribučnímu boosteru na cooldown. Možná jsem se díval blbě.

    3. Chyba v zobrazení obrázku (možná to dělá jenom mně)
    V technicko-taktickém průvodci je informace o munici RB-214. Všechny obrázky vidím jako rozbité. Pokud si zkopíruju adresu obrázku, tak mi to oznámí, že nemám práva na zobrazení. Proto ty obrázky asi nevidím ani na foru. To samé platí o obrázcích v podpisu Belgama, Korbena a Marwina. Nyní nevím, jestli se to týká i jiných modů.

    Btw. Potvrzuji, co píše Marty, ale tuším, že se o tom již někde psalo.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Link som upravil v boostroch, info o distribučným tam je, základné. Aké by si si tam ešte predstavoval?
     
  13. Našel jsem jen tuto větu:
    Ta je v bibli, ale v tom technicko-taktickém průvodci, by to mohlo být podrobněji.

    Například takto:
    -------------------------------------
    Zesilovač bodů zkušenosti (XP-B01)
    Distribuční zesilovač bodů zkušenosti (XP-B02)


    [​IMG] [​IMG]

    Základní parametry:
    Každý přidá bonus +10% při sbírání bodů zkušenosti, navíc distribuční booster přidá 5% okolním spřáteleným hráčům.
    Max. dosažitelný bonus je 50%
    Cena: 10.000 u
    Popis:
    Ideální booster před skokem na pvp,útokem na jinou firmu, dokončením brány, započetím farmení NPC, dokončení úkolu s velkou odměnou na zkušenost
    ------------------------------------

    Ten druhý obrázek by byl samozřejmě obrázek od distribučního zesilovače s popisem B02.
    Obrázek jsem zkopíroval, a jak koukám tak není správný. Místo XP-B01, tam má HP-B01. Takže další i když drobná chybička. Asi to jsou obrázky ještě z SHK.

    Nebo to může být v řadě tak jako současné. V podstatě by se to opakovalo, jen u distribučních by byl doplněn popis o ten přídavek okolním hráčům a max. dosažitelný bonus od boosterů.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    2. Distribucni boostery jsou de facto stejne jako obycejne, jen s tim rozdilem ze s obycejnymi se scitaji, a navic poskytuji i 5% bonus pratelskym lodim v okoli, coz ve FAQ uvedeno je, i v popisu ve hre, nevim jestli je nutne potreba uvadet ke kazdemu boosteru zvlast i distribucni. Ale jinak neni problem to pripadne upravit .
    Btw. Obrazky distribucnich boosteru jsou ve FAQ - Časově omezený nákup.

    3. Myslim ze jsi nebyl jediny, na tvuj podnet jsem to zkusil a jako beznemu uzivateli se mi ty recene obrazky a podpisy take neukazovaly. Ve FAQ ktere zminujes jsem to upravil, uz by se mely ukazovat jak maji.
    Diky za upozorneni. :)
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, toto nemá s fórom nič prečítaj si Jak správně přispívat na forum
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Sorry, že Vám přidělávám práci, jen si dovolím upozornit, že v tématu FAQ - Platební systém od stránky 3 postu č #59, se nezobrazují uživatelům obrázky. Poslední post (#68) maniodepresivního robota, je již v pořádku.

    Když už jsem v tom, tak z postů #32#34 nám evidentně něco vypadlo a v postu #17 nám mrzký imageshack smazal obrázky (stejně tak v postu #58).

    Hezký večer :D
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Čo sa týka obrázkov od postu č. 59 mne sa zobrazuje všetko, neviem ako to kolega ukladal, vyzerá že ako prílohy, ak by bol problém prehodím to do modtoolu.

    Posty 32 až 34 zmazané, už som ich raz mazal neviem prečo sa znovu zobrazili.

    Post 17 sa zmaže, osobne v novom paymente nemám možnosť platiť s western union, pozri to prosím ťa aj ty Zafodku :)

    Post 58 sa porieši ak bude daná akcia, nemám z nej momentálne obrázok.

    Celá sekcia sa mierne upraví nakoľko nabehol nový systém pravdepodobne na všetky serveri.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zafod a už jsem se začínal bát že už bude mít robotek dneska večer volno. :D
    Tak obrázky na které jsi upozornil jsem přeuploadoval, problém byl v úložišti fóra kde jsem je ukládal, odkud normální uživatelé obrázky nezobrazí.
    Chybějící obrázek zkusím najít, jinak musíme počkat na opakování akce. :)
    A až bude nový payment zaveden na všech serverech, tak se samozřejmě FAQ ještě dále upraví.
     
  19. Zafod

    Zafod User

    Kubino, zkoušel jsem pro jistotu posty shlédnout na dvou PC (abych Vás zase neplašil zbytečně). Odhlaš se z fóra a jukni na to jako neregistrovaný, nebo z profilu, který není moderátorský. Tedy teď už né, jelikož to MDR strašně rychle opravil, třeba příště. :)

    Posty 32 až 34, nj něco mezi nebem a zemí, Jen Zafod a ten druhej ví jak tomu bylo (nápověda: padělaný klíče, nevrácené, nebo snad Paklíč z pevnosti B...?)

    Kovbojská banka už v novém paymentu není, sorry nepřekontroloval jsem to.

    Btw: na GE1 je už nový payment také zaveden. Vypadá slušně, jdu ho prostudovat.


    Marve, ty volno mít ani nemůžeš. Hned jak nebudeš mít co na práci, mimo ovládání krikitských robotů (kteří od té doby co je ovládáš trpí ze záhadných důvodů depresemi) by jsi se měl počtvrté pustit do řešení těchto problémů: všechny hlavní matematické, psychické, chemické, biologické, sociální, filozofické, etymologické, meteorologické a psychologické problémy vesmíru.
    Jednoduché řešení očekávám co nejdříve, pošli mi ho na mou přechodnou adresu (však víš kde, piji tam pangalaktického megacloumáka). :D

    Btw: šikula, opraveno. Promiň že jsem ti přidělal práci. :)
     
  20. je to trochu mimo téma, ale dle mého názoru ne až tak moc.
    Rád bych poprosil Belgama a Korbena, zda by si nemohli přehrát obrázky v podpisu jako to udělal Marwin. Marwinův podpis je hezky vidět celý, ale u nich obrázky nejsou vidět. Dle všeho se jedná o stejný problém, jako u jiných obrázků, které nebyly vidět.
    Ať se máme čím kochat...:)