Citade, aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*P*R*I*M*E*-, 29/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcel by som vrátiť základné lode aegis a citadel. Nemám ich od toho nového hangáru, niako ma to netrápilo keďže sa dajú využívať dizajny ako lode. Ale chcel by som ich späť :)
    ID: 40102766 GE3
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Od toho je aukcia. Kreditov máš dúfam dostatok.
    Ináč to nejde. Pokým by si nenapísal o tomto probléme na podpore, ak by išlo o hlbší problém.
     
  3. prečo by som to mal dražiť keď som to vlastnil? mňa to niako nezaujímalo používam prevažne golika . Ale chcem to mať späť :)
     
  4. Ztráta lodí při zavádění nového hangáru se už dávno řešila, pochybuji že to ještě někdo bude teď řešit, když s tím vylezeš po několika měsících.

    Mimoto když jsem to tenkrát řešil já, že nemám lodě které jsem měl mít, musel jsem si je znovu vydražit, protože nebyli schopní to vyřešit ani po dvou měsících.

    Takže jestli je tak moc potřebuješ, vydraž si je ;).
     
  5. Korben

    Korben User

    Kde si bol doteraz? To sa už ani nemusíš snažiť, po tak dlhej dobe, nikto nenájde čo si mal. Tak že už len dražba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ale najde, vše se dá najít, protože zmizení lodí po zavedení nového hangáru má přímou souvislost s tím že byly nalezeny v bednách.
    Kapitola dvě, a to že toto nebyly v BP schopni vyřešit, objevit, nebo co vlastně, za déle jak 3 měsíce, je sama pro sebe.
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ❦Čοlεκ❧ ak dané lode, boli vydražené tak asi ťažko niečo dohľadáš 4 mesiace do zadu.

    -*P*R*I*M*E*- takéto veci si mal riešiť bohužiaľ keď to bolo aktuálne nie takto neskoro :/ , lode máš, dokonca so schopnosťami, ak potrebuješ obyčajné budeš si ich musieť vydražiť kedže to BP nevyriešil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jenže jádro pudla je v tom, že hráčům zmizely jen lodě které předtím sebrali z beden, ty které dražili se nikam neztrácely. Sám jsem to hledal a zkoumal, takže vím že to možné je.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ❦Čοlεκ❧ ja som nikdy nenašiel spearhedu ani citadel ani aegisku v bednách pokiaľ viem a chýbala mi sperheda. Takže to tak nemusí úplne byť a kto vie kde bola chyba, to malo riešiť BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.