Co dělat když mi nechodí emaily

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Belgam, 12/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Co dělat když mi nechodí emaily

  Nechodí Vám emaily newsletteru, pro potvrzení změny hesla či emailu? Proveďte následující:
  Nastavení whitelitu
  Ve snaze předejít potížím s příjmem emailových zpráv od Bigpointu kvůli spamovému filtru, doporučujeme přidat do whitelistu (adresář povolených odesílatelů) vašeho emailového účtu následující domény:
  • news.bigpoint.com
  • email.bigpoint.com
  • news.darkorbit.com
  • email.darkorbit.com
  Tímto minimalizujete případy, kdy mohou být naše zprávy v lepším případě automaticky přesouvány do košů a v horším případě dokonce ihned mazány. Důsledkem pak je, že nemůžete změnit své heslo, uživatelské jméno nebo emailovou adresu vašeho herního účtu.

  Bohužel ne vždy je snadné najít, kde se přidání adres do whitelistu provádí, u každého poskytovatele emailových služeb je toto nastavení řešeno jinak. Nastavení by se mohlo skrývat například pod volbou "Možnosti" -> "Ochrana proti spamu", nebo "Blokování/povolení odesílatelů" apod.

  Pokud se vám nedaří najít možnost přidání adres do whitelistu, prostudujte prosím nápovědu, nebo se obraťte na podporu vašeho poskytovatele emailových služeb, kde vám budou schopni poradit.

  Kontrola blacklistu
  Pokud máte vše správně nastaveno a přesto vám emaily nechodí, je potřeba provést kontrolu, zda vaše emailová adresa není umístěna na blacklistu firmy BP a tedy není odesílání zpráv na váš email blokováno. O kontrolu musíte požádat podporu hry. V žádosti je potřeba uvést, že žádáte o kontrolu, že váš email není uveden na blacklistu. Odkaz na podporu najdete na hlavní stránce, viz následující obrázek.

  podpora1.jpg

  podpora2.jpg
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/18
  ABALAM a °®®Johny†dark®° tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.