co je lepší?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kibubumaster, 24/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravíčko,
    základní výbavu mám hotovou, lítám s golem a v mé minulé témě jste mi radili, abych stavěl zety a urko házel do logdisků, takže teď se rozhoduju, jestli mám raději chodit paládkovat nebo boxíkovat, sám jsem to ještě nezkoušel, zatím ještě dokupuju potřebnou výbavu, tak se ptám vás, co je výhodnější, paládkování nebo boxíkování?
    Předpokládejme, že by za mě na paládku pouze sbíral pet se sběračem lvl 3 (do mlhy si sám netroufnu, to by mě lovci poslali expresem na základnu :D ), a u boxíkování bych lítal společně s petem, sběrač lvl 3, bez doublu (nebo jak se to menuje) a bez protokolů.
    Co by podle vás bylo pro mě výhodnější? A kdyžtak, kolik si vyděláte tak +- za hodinu na paládku EE a kolik za stejnou dobu EE a urka z boxíků?
    Díky
    Kibubu
    PS: Píšu z mobilu, tak mě prosím za gramatiku, slohový útvar nebo to, že jste moje téma nepochopili, nehejtujte :)
     
  2. kibubumaster, ono bylo dříve výhodnější palla, už jen proto, že na sbírání byl program, potom se taky nějak dalo sbírat s formací diamant a nevyhodilo tě to celou noc. Já ani jedno nepoužíval, ale takové nervy, jako na 5-3 jsem u hry nikdy neměl. Snad proto jsem začal sbírat na 4-x a postupně s PET jedu zety. A že je k tomu nejlepší spearhead jsme ti myslím i psali. V úkolech máš likvidaci hráčů na 5-3, a hodně lidí je dělá, já to měl za půl hodiny hotový :D. Na 4-2 jsem dole max. 1x za měsíc, CZ1-2-3, GA5 včetně :D.
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    No já když jsem měl vybavení jako ty, tak jsem na palladku sbíral v mlze i s Petkou. Je pravda, že mě občas někdo sestřelil, ale i tak jsem pomocí palladka postavil 23 zet na full Havok. Navíc jsem si i nastřílel piráty do úkolů.
     
  4. Cruenta†Ultionem díky, podle tebe je tedy výhodnější boxíkovat. A kolik tak ene a urka sis prosimtě tak za tu hoďku vydělal? Je mi jasné, že nemám spearku (a ani ji mít nebudu, to si můžu maximálně tak vydražit vegu), a že to záleží jenom na štěstí.

    Spartakus já jsem jednou zkoušel sbírat v mlze s petem se sběračem lvl 2, no za tu hodinu jsem nasbíral asi 10 ene a vždycky, co jsem sotva vletěl do mlhy, tak se za mnou už valili piráti a než jsem jim stačil zdrhnout, tak mě sundal nějakej hráč, takže do mlhy poletím tak nejdříve za rok a to střílet ostatní hráče :D a piráty do úkolů se mi střílet nechce, za ty úkoly není momentálně moc velká odměna a z pirátů toho taky moc není, ale i tak díky :)
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Tak já palládkoval v době, když to tam kosila tehdejší elita Hinten a Lemmy ty tam byli často+,,spali´´ tam desítky hráčů+ lítali automaty a stejně to šlo. Když mě někdo sundal, tak jsem se opravil na portu a pár minut střílel piráty a potom se vrátil na krásně vyčištěné palladko. :) Je pravda, že boxíkování je pro hráče praktičtější a bezpečnější, hlavně když mají Spearhead, nebo Vegu. Na druhou stranu to musí být hrozná nuda, lítat hodiny sem tam a hledat boxíky. To je pld. záživnější, tam se alespoň něco děje. 10 ee za hodinu? Já měl za hodinu cca. 100 ee a to jsem na tom byl stejně jako ty. I když asi hodně záleží na serveru.
     
  6. S goli, plný generátorů rychlosti, pet lvl 8-15 se sběračem lvl 3 tak 5000 U za hodinu, při sběru i lodí a k tomu ee. Je to o náhodě..
    Nuda je oboje, mám tu možnost hodinu sbírat, pak si zastřílet, atd. Víc serverů, hodně garáží :D.
     
  7. ok, díky, a kdybych si koupil za urko spearku, myslite, ze by se mi to vyplatilo?
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Spearhead je dobrá loď, jen má málo laserů a je potřeba to s ní umět. :) Sám jí mám na na úkoly na sběr surovin je ideální, navíc když máš hodně štítů, tak každému ulétneš. (Pokud nemá Spearhead, nebo Super elitní goliath s DMG okolo 100 tisíc na ránu, ale tomu neulétne nic).
     
  9. Dík, zkusím teda koupit spearku a boxíkovat :) , nemám další dotazy.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.