Co koupit?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahoj,
    protože si budu kupovat 1mil U a chci ho co nejrozumějc utratit, rád bych se vás zeptal co koupit. Mám 1LF-4 a 1 Havoc, 28SB

    a) Klíče od beden
    b) Proklikat to v GG (asi v Zetách)
    c) Koupit logdisky?

    Případně ještě něco jiného. Rád uvítám kterékoliv tipy. Díky
     
  2. Jelikoz nevim vybavu a predpokladam,ze si chces pri mhh poslat za tech 2400kc tak mala rada pro zamysleni ktera je mozna zbytecna jestli jsi rozhodnuty to uridium koupit. Ja byt tebou tak koupim," Bonusový balíček "Zdvojnásobovač XL",za cca 360kc. A jdu sbirat boxiky na pvp. Za 14 dni mas ten tvuj 1milion a usetris docela dost penez,staci mit peta,mechanizmus sberu a nejaky ten protokol. Jinak asi proklikat v zetach na havoc,mas tam v odmene i klice a logdisky. Klice bych vyuzil jen pri akci na zeus,protoze tam mas sanci jak na dilky apis,zeus tak i lf4.
     
  3. raikou243

    raikou243 User

    Já mám jak zdvojnásobovač tak slevovej... ale máš pravdu, naházim ten milion do zet (mohl bych jich tak sedm postavit) a snad mi napadaj havocy. Ocením samozřejmě i další rady
     
  4. raikou243 pokud máš i slevák (+ premium => 70%), tak zetu vyklikáš cca za 105 000 - 120 000 U. Z každé zety (odměna + NPC) dostaneš celkově 50 000 uridia, takže dělej zety. Navíc získáš ještě 50 logdisků => profil pilota a 25 klíčů. Takže teď toč zety jak o život a mezi tím občas sbírej na pvp :D
     
  5. raikou243

    raikou243 User

    Ještě U nemám :) Ale jo, to že ze zety padá taky U jsem zanedbal. Blbá chyba. No, půjdu (až budu mít U) na zety :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Máš teda ešte nejaké otázky?

    Btw. nabudúce poprosím takéto otázky do sekcie diskusie, nie nováčikov.
     
  7. raikou243

    raikou243 User

    Nemám, hodím to do zet. díky moc :)
    lock pls
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.