Co koupit?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -destro00-, 6/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -destro00-

    -destro00- User

    Co myslíte? co koupit za 200.000U. pri nasledující výbavě:
    8 Iris
    18x naj pohon
    20x B02
    35x LF3
    0x LF4
    1xHavoc
    Formace:Diamant+kreditové
    3 Hangary(aegis, spearhead, goli)
    P.E.T Mechanismy: Zberač sur.(3), lokalizátor NPC (3), kombo opravy(2), kamikaze(3)
    AI Protokoly: 3xRadar (3)
    18 SB

    Hodně děkuju za odpověde :)
     
  2. Když jsem byl ve tvé výbavě, dokoupil jsem logdisky na 24 studijních bodů. Ale je to jen na tobě. Ani nevím, jestli ti to bude stačit.

    19. studijní bod: 167 logdisků
    20. studijní bod: 183 logdisků
    21. studijní bod: 202 logdisků
    22. studijní bod: 222 logdisků
    23. studijní bod: 244 logdisků
    24. studijní bod: 269 logdisků
    1287x300= 386100 Uridia jestli jsem dobře počítal :D
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Reagujem na názov témy a tak:

    No čo kúpiť, tak teraz by som potreboval , 1kg hovädzej sviečkovej , tatarskú omáčku, kečup, chleba, hranolky, mlieko, mandarinky , pomaranče, pomelo, slaninku a nejaké klobásky.
    Stačí to doručiť do 20:00 . :D
     
  4. -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Toš, jsem kajnšmeker :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -destro00-

    -destro00- User

    děkuji. Ale také ijsem přemýšlel nad nějakou formací anebo nad mechanismamy do peta .. co si o tom myslíte ? :)
     
  7. Já bych nejspíš SB nekupoval .. no nevým (jesli se vyplati 6% k presnosti laserů) .. také ijsem si všiml že nemáš(nebo ijsi to nespomenul) sběraž "áut" ... když ijsi jeden z tých, co zastávají boxíkování, tak se to hodně vyplatí. A ještě bych možný uvažoval o ochodovacím mechanismu. Z formací nejspíš to srdce (jesli ho nemáš) .. za mě nejspíš ty mechanismy..
     
  8. Korben

    Korben User

    -destro00- Byť na tvojom mieste by som išiel do profilu pilota. Njprv si treba všetko vylepšovať. Od lode, cez skylab.... . Peta by som nechal na neskoršie a tak isto aj formácie.

    Na prvom mieste je výbava, potom loď. Do lode musíš mať komplet výbavu,nemyslím tým LF4. Na začiatku musíš uvažovať len nad zarábaním a vylepšovaním lode a profilu pilota.

    Čím väčšie DMG, tým ide ľahšie NPC dole , čím väčší štít, tým dlhšie vydržíš a tým viac kusov NPC dáš dole, na jedno opravenie.
    Ty musíš uvažovať nad tým aby sa ti čo najľahšie zarábalo a čo najľahšie plnili úlohy.

    Hračičky ako PET a formácie, si nechaj na neskôr.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sentiero

    Sentiero User

    hehe hatlapatla, Korben totiž vaří podle Láďi Hrušky :D ale zapomněl na knedlíky,ty jsou prý dost dobrý ;)

    -destro00- pokud nestavíš brány za ee,ale za U tak postav bránu (doporučuju zetu ),teď to budeš mít výhodný,když je ta sleva..Jinak pracuj studijních bodech, protože 18 to není zrovna moc :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Likan.

    Likan. User

    Bude to znieť zvláštne, ale kúp si 100 kľúčov a všetky ich použi počas akcie na zlaté bedne. Snaž sa dostať zeusa na úroveň 20 dielikov a potom ho kúp. Za zvyšok si kúp 50 hod. boostery na cooldown( tie 30%). Znie to fakt divne, ale s tými boostermi, formáciou diamant a aegiskov dáš cubikona s jedničkami. Zarobíš si za tých 50 hod. omnoho viac ako si do toho investoval :) No neručím za to :D Nemám to naneštastie odskúšané, no niečo podobné som videl na ytb - /watch?v=lb51tc_5_qw

    E: resp. čo vylepšiť na výbave - apis, zeus(kľúče) -> aspoň 20 lf4 (kľúče) -> PP -> havocy/herkuly(pld) -> upgrady. A máš vybavené :)

    Na PP zatiaľ totálne kašli, nič svetoborného tam nenájdeš, ak teda budeš zarábať tou cestou, ktorou som ti poradil. Potrebuješ hlavne zväčšiť dmg, aby si zarábal rýchlejšie a rýchlejšie. Tie SB sa aj tak nejako urobia, keď budeš brať bedny. To čo ti radia, aby si si spravil 24 SB a hrubé... Pche, v stave, keď toho moc nenalovíš, ťa 12% naozaj nevytrhne. Ešte k tým havocom a herkulom, môžeš ich klikať aj za urko, ale omnoho rýchlejšie to pôjde ak sa hecneš a budeš poctivo zbierať pld. Postavíš si nejakú lodičku na 5-2 a iba sa budeš cez menu prehlasovať, nič ťažké. Za hoďku na pld dávam aj cez 150 ee a za deň to otočím 6-7krát, takže 2 dni = 1 brána.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
  11. -destro00- já jsem ty mechanismy taky koupil. Nehraji moc dlouho, nějakých 5 let, všechno jsem chtěl mít... Časem hodně hráčů sklouzne do dělání bran, já boxíkuji spearheadem, někdo sbírá palla. Zeta ti dá 50 logdisků a uridium na ty tvoje mechanismy, taky klíče na LF4, apis, zeus. Jenom málo hráčů to pořád baví, po letech dělají úkoly, brány, loví. Na každém serveru je jich tak stovka, dalších 500 jsou víkenďáci a zbytek to tak šolíchá. Osobně jen na 4 serverech boxíkuji a dělám zety, vždycky někde nějaká je:D. A dražím, už mám skoro všechno, lodě a tak, co jsem na začátku hraní chtěl. Jediná kloudná zábava je třeba zeta dělaná spearheadem s flaxy, nebo citadelou, to byla taky bžunda :D. Za pár let budeš mít všechno, a co pak dál?
    Můj švagr měl před 6 lety to co máš teď ty, a už víc než rok nehraje, a byl full LF4, asi už neměl čeho dalšího dosáhnout. Mě to samé bude trvat na serverech co hraji minimálně dalších 5 let, takže mám ještě cíle. Ovšem, jestli budu mít za 5 let i manželku, to netuším :(. Nebo poslechni Likan. a budeš mít všechno, havoc, herkul, profil pilota a taky slušnou závislost :D. Takže 2 dni = 1 brána a výhoda je, že v Léčebně Bohnice jsou barevné televize, tedy, pokud nejsi zrovna přikurtovaný. (Likan. díky za betu, to pivo má 7,2 procent)
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Likan.

    Likan. User

    Nechcem byť zlý, ale čo to tu splietaš ? :eek: o_O Nepochopil som z tohto postu čo si má vlastne kúpiť...

    btw. ďalej môžeš robiť questy, huntiť hodnosť, stavať/ničiť KBS, pomáhať slabším, založiť si klan, TA, loviť, achievementy alebo ako väčšina, trčať na porte a písať smajlíky do chatu.

    A hlavne, je to víkend :p Stáva sa.

    Rly ? Z paládkovania sa človek zblázni, ale som rád, že z boxíkovania má človek všetkých 10 pokope. To nemá cenu riešit :rolleyes: Závislosť, nie. Iba radím, aby to nehral 5 rokov.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
  13. Eda-)

    Eda-) User

    -destro00- Zkusím ti poradit tak jak bych to udělal já dokup si jeden studijní bod + si restartuj profil pilota a body si naházej d hvězdné ekonomie(4%U z boxu) a vlečného paprsku 2(20% víc odměn z boxu) dále si kup zdvojnásobovač bonusových boxů(365Kč v českém paymentu....) případně si kup takové 2-3 těžební(protokol záchrany) protokoly do peta a sbírej boxíky na pvp za hodinu dáš +- 15 000 U což je na tvu výbavu super navíc nabereš munici a jinak kupuj hlavně klíče cokoliv jiného je zbytečnost která tě jen spomaluje ve vývoji
     
    *G*O*L*E*M* tohle ocenil(a).
  14. -xghost-

    -xghost- User

    Eště jedna rada, která nepadla: přijde mi docela výhodných prvních pár upgradů (jsou ještě celkem levné a dávají stejně za kus jako potom dál). Obzvláště stíhačky, neb z těch těží štíty i lasery. Doporučuji počkat na akci -30% za upgrady (jestli ještě bude).
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. Myslím, že tohle je dobrá rada, bohužel. Při současných odměnách za NPC střílením moc nevyděláš navíc s tvým DMG. Maximálně se dá vydělávat na Cubech a Icech, ale od cubů tě s tvojí výbavou velmi rychle vypráská nějaký eliťák a ice nejsou pořád. Takže cesta ekonomie je dobrá, znám pár lidí co takhle dosáhli za pár měsíců, co mě trvalo roky. Profil pilota bych předělal, sice s tím co máš zvládneš jen něco, ale vlečný paprsek 2 je super, za 5 SB 20 % výdělku navíc je fajn, pak jdi do té hvězdné ekonomie 1, na dvojku bys potřeboval výrazně více SB. No a na tvém místě bych pak naopak investoval do peta, sběrače 3 LVL, 2 radarové protokoly a pak protokoly záchrany 3 LVL. A jestli koupíš zdvojnásobovač na 2 měsíce a půjdeš sbírat na PVP , tak za ty 2 měsíce svoji výbavu ani nepoznáš (nasbíráš na zety - a budeš mít klíče, logdisky a při troše štěstí havocy + co získáš z beden). To je podle mě nejkratší cesta k úspěchu, bohužel i ve střílečce jde o ekonomii.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  16. Eda-)

    Eda-) User

    *G*O*L*E*M* dovolím si s tebou nesouhlasit kupvat radary je naprostá hloupost vyplatí se to jen na vyhledávač npc/nebo když tak možná stojíš na pala ale pokud sbíráš boxy natvrdo lodí je nejlepší mít 12 těžebních protokolů , znám lidi co si dávaj třeba 9 těžebních a 3 radary ale zbytečně se jen připravuješ o urko ten pet poletí dál jedině za předpokladu že bude mít po cestě boxy jinak bude jen tupě stát vedle tebě čiže rozhodně bych radary nekupoval
     
  17. -xghost-

    -xghost- User

    Předpokládám, že těžebními protokoly (nenašel jsem) myslíš protokoly záchrany. A ty zvyšují zisk jenom z PETem sebraných boxů. Takže pokud sbíráš natvrdo lodí, pak nemají moc smysl a naopak, smysl to má, když si sedneš někam do koutku a deš afk (ikdyž moc neradím - na PVP tě někdo brzy sundá). Jinak souhlasím, radary jsou dobré hlavně na lokalizátor NPC. Na palladium nemají smysl skoro vůbec - sbírací mech. lvl 3 stačí. Není k ničemu, že PET létá pro šutry dál a i bez radarů se málokdy stane, že nemá v dosahu šutr a jde stát k lodi - odsledováno. Takže to málo, co získáš radary, vrátíš na vyšší spotřebě paliva. Na boxy nevím, nepoužívám, nemám ani sběrač.
     
  18. Eda-)

    Eda-) User

    -xghost- ano myslím protokol záhrany dříve se menoval těžební protokol..... a radary se vážně nevyplatí když sbíráš "natvrdo" lodí tak se neustále pohybuješ a pet líta okolo tebe a zobe kdežto když jen stojíš tak ti nějaký radary prostě nepomůžu páč pet se od tebe jen tak nehne museli by si u tebe oběvovat boxíky a jak by je sbíral dostal by se dost daleko od tebe což se moc nestává čiže doporučuju radary kupovat tak k vyhledávači na npc rozhodně nepoužívat na sběr bonus boxů
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eda-) suhlasim, na pvp sa protokoly do PET na dosah nevyplatia, pet sa nesprava ako na paladiu, vacsinu casu na pvp lieta za tebou a nezalezi na pocte protokolov...lepsie su tie na zvysenie odmeny

    este k samotnemu autorovy, odporucam ist do profilu pilota, mas 18 bodov, skus to potiahnut na tych 24 bodov nech mas zakladne nastavene hrube lasery

    z bran rob zety, pekna odmena + sanca na havoc, a debne si setri na akciu na apis

    samozrejme ako tu uz odznelo najviac U zarobis na pvp systemom ako pisali hraci, ktomu nemam co moc dodat, je to dobry sposob na zarobok, aj pre slabsich a aj pre silnejsich :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. No asi každý má trochu jinou zkušenost, já PVP sbírám aktivně lodí a pet má 10 protokolů záchrany + 2 radary. Když ty radary nemá, tak se mi pořád plete do cesty, takže já to mám takhle, ano pokud někomu vyhovuje 12 x protokol záchrany nic proti tomu. Já si ty konfy mixuju podle potřeby. Ale můj příspěvek byl o tom co mu doporučuju a co mě funguje.
    Co se týká PP, tak tam mu taky doporučuju vylepšovat, ale jak už tu někdo psal přede mnou s LF3 lasery toho moc nenaloví a na NPC je mu tlustý laser nanic. A co se týká ekonomiky, tak 3/4 mých příjmů tvoří to co seberu nebo vystřílím v bráně (brána je za EE co jsem sebral). Pro srovnání můžu uvést úkol, co jsem minulý týden dělal 2-3 hod jsem střílel sám uberhašlerky (anihilátory jsem už měl), výdělek za střelbu cca 7 K uri + cca 3 K za splnění úkolu. Když vemu, že sám jsem na tom úkolu strávil 4 hod a to mám jinou výbavu než tazatel a srovnám to s výdělkem cca 60 K uri co bych se svým PP a výbavou měl na PVP za stejnou dobu, tak mu prostě nemůžu poradit nic jiného, než investovat do ekonomiky. Pak si na ten PP vydělá velmi rychle.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.