čo kúpiť? :)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Funky9519, 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Funky9519

    Funky9519 User

    čaute!
    Po 4 rokoch som sa vrátil.
    Chcel by som radu od skúsenejších hračov-moderatorov radu.
    Kedže za ten čas čo som tu nebol sa velmi vela vecí zmenilo...mesačne by som dával do hry 30E (90.000U) čo si za to kupovať?
    Začal som hrávať na global amerike 1 (ga1)
    Moja výbava : Goliath
    1iris-5flax
    13lf3
    15lf2
    2bo2-4g3n
    a voláke to extra :)
    25 nahratých hodín.
    Kedže som kedysi hrával na cz1 som viac menej skúsenný pilot :)
    Za všetky rady Dakujem!
    p.s. Omlúvam sa za gramatiku...
    p.s.2. Keby som sa netrafil presne do témy prosím moderatorov o presunutie...
    Dakujem!
     
  2. oops.eu

    oops.eu User

    Prvně si kup výbavu, nějaké štíty a lasery lf-3, potom se podívej za kolik se draží u vás irisy a pokud by jsi na to neměl, tak je kup za urko, aspoň ty první. Potom se přijď poradit znova, jestli si koupit diamant nebo SB. ;)
     
  3. Korben

    Korben User

    Funky9519 Prečo si začal hrať na globálnej Amerike ? Americké servery nie sú určené pre Európu. Hra ti môže vykazovať dosť problémov , keďže servery sú až na Americkom kontinente.
     
  4. Funky9519

    Funky9519 User

    Dakujem za rady :) dnes som dohral tie 2 lf-3 :) , začal som dražiť g3n- po 5mega! :)
    iris sa draži v priemere okolo 120Mega.
    Sb mám 1... 28/33 logdiskov do dalšieho :) (najskôr spravím HP-potom opravu- a nakoniec štít okolo lode,dalej sa postupne prepracujem na kvantovú optiku II)
    a čo sa týka formácii, tak sa mi zapáčila formacia srdce,falter a krab.
    ------------------------------------------------
    EDIT:Korben aj ja som si myslel že budem mať zlé pripojenie lagy a pod. ale hra beži 100% :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/14
  5. Korben

    Korben User

    Funky9519 Nepíš viac príspevkov pod seba ale využi možnosť upraviť príspevok ak pod teba ešte nikto nepísal.
    Ak ti to ide , tak je to v poriadku, len aby to vydržalo. :)
     
  6. Funky9519

    Funky9519 User

    ;) ide to v poriadku viac europčanom napríklad Terrorthelegend (nemec) hardstyle (francuz)
    a vela vela iných...len nevidel som tam vela slovakov... :/ inak vynikajuci server.
     
  7. Prečo budeš dávať 30e za 90.000u? Nevyskakuje ti tam akcia za 17e 225.000? Ak nie tak aspon 10e = 90.000..
     
  8. tak první si určitě kup lf-3,bo2 a irisy :) potom bych si kdyžtak koupil druhý hangár a do něho spearhedaa k němu ppstupně peta se sběračem a paládkovat,a nebo jestli máš premko tak si kup aegisa a kamikadzi do peta a jedeš ;)
     
  9. Funky9519

    Funky9519 User

    Narcis samozrejme niekedy si počkám aj na Mega Happy Hour.. :)
    Masinka: Aegisa určite nie,neznášam tieto "Nové technologie" radčej zostanem pri golíkovi s petom :) a ano premko mam (na 6mesiacov)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Čaká autor od spoluhráčov ešte nejaké rady?
     
  11. Funky9519

    Funky9519 User

    Kubino, Nie nepotrebujem už dalšie rady... našiel som si výborný klan Slovákov kde mi pomáhaju a radia... Dakujem za čas a ochotu.
    Môžte uzavrieť tému.
    Ešte raz Dakujem! :)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to je super, prajem veľa šťastia v hre :)

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.