Čo kupiť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gulot, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gulot

    Gulot User

    Zdravím mám 50,000 Uridium ale neviem čo kupiť napišem vám vybavu
    Goliath 8 iris 1 havoc 31 LF3 15 SG3 15 Full pohony 8 body vyskumu 1 hangar
    EDIT // PET 15 LVL mechanizmus zbierania surovin lvl 2 mechanizmus zbierania bonusovych boxov lvl1 kamikadze lvl 1
     
    Naposledy upraveno: 24/7/14
  2. maš peta ? keď ano tak ho tam pripiš a skus si kupiť druhi hangar keď maš jeden
     
  3. Gulot

    Gulot User

    ano editujem
     
  4. Gulot, zaměř se na profil pilota, 8 bodů je dost málo.
     
  5. Gulot

    Gulot User

    Takže logdisky mám kupiť?
     
  6. nemusi vihadzovať uridium na logdisky ja je nepotrebujem kupovat bodi vyskumu mam len z logdiskov čo dostavan denne pripadne z dennej misie ktorej dostaneš 2 za splnenie
     
  7. NotDragonCZ Např. na 50 SB (maximum) je potřeba 34.917 logdisku. Dej mi vědět až to nasbíráš z denních bonusů. :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Gulot

    Gulot User

    Okej tak mam kupiť logdisky?
     
  9. Gulot vzhledem k tvojí výbavě bych ti doporučil ty logdisky. Za to uri ti to vyjde téměř na 3 SB. Nebo pokud to nechceš investovat do logdisků, pořiď si vyšší lv. mechanismů do peta (sběrače, kamikaze).
     
  10. ❦Čοlεκ❧ nepotrebujemm ani dolko SB ja iba niektore chopnosti potrebujem zbitok je už odpad potrebujem celkovo 25 SB na to čo ja potrebujem a už 7 SB som už rozdelil tam
     
  11. Gulot

    Gulot User

    Zodpovedané Ps: Máš Pravdu 3 SB okej pomohlo mi to čolku diki
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    NotDragonCZ to, že to nepotrebuješ ty neznamená, že to nepotrebujú ostatný.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.