Co mam vylepšovat ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SASFIRE, 16/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SASFIRE

    SASFIRE User

    Zdravím, chtěl bych poradit co mam dělat dál ve hře, s vybavením atd... takže mam 8 LF4, letuny, a apis lv16 upgrade 26 SB zeti score myslím 16-17/3 :( takže nevím co mam dělat, dal začal sem hrát po roce nevím sčím bych mněl začít, co by ste mně poradily co bych mněl nejdřív udělat atd... mam momentalně 270k u ptám se, i protože už mně ty zeti nebaví když mně 10x po sobě nepadl havok, myslím díky za odpovědi
     
  2. tak jestli mas stihacky na 16lvl tak bych doporučil mozna nejake upade lf4 pockat si na stastnou hodinku a nejlepe mit slevu a jde to krasne a levně ...
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Já bych koupil klíče, počkal na Zeus akci a sbíral.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    SASFIRE uprgrade LF4 neodporucam, ten si treba nechat az na koniec ked uz nebude nic ine na zlepsenie

    tiez sa priklanam k zeuske, ono skus aj nadalej robit zety, chapem ze pri tej statistike ta to uz nebavi ale nema zmysel robit napr. kappy
    a z zety su aj kluce ktore mozes neskor vyuzit pri zbere zeus casti

    predpokladam ze PET mas...urcite napr kami je velka pomoc + samozrejme premium, aj s 25% zlavou sa vsetko robi jednoduchsie
     
  5. SASFIRE

    SASFIRE User

    Jo mám peta i premko i kami 3 a ostaní věci do peta kappi mam 2 a 1 herkul a přemýšlím nad tím že koupim 200 klíču za to učko na akci na zeus ale jaksi už čekám týden a furt žádna akce na zeus nebo lf4 taky sem přemýšlel nad doble boxama ale na to bych neměl čas asi jinak díky za odpovědi
     
  6. dvojnasobna kořist z boxu se ti vyplati ja jsem koupil ted prez vanoce kdyz jsou furt darecky nebo byli i modry kostky co davali i 25UBR raket ale ty byli jen 11 prosince.. snad jeste budou ... s dvojnasobkem vydelas dost muni i urka
     
  7. Doporučil bych ti dělat zety , jak už řekl |Oromë| . Mám Zety 10/1 a moc to neřeším . Až budu mít uridium , tak půjdu zas dělat zety :)
     
  8. Ono nech ťa neodradia zety. Ja som robil 61kapp a poviem ti to je úplne iná vec, dať do toho takmer 6 mega uridia. A zo zietm áš pomerne väčšiu odmenu, a stále máš kľúce kde môžeš nájsť lf4 a pod. A municiu ti predsa len treba. Môžeš robiť len z EE zety napr. a za učko urob upgrady, rob si profil.

    Ak robíš dostatočne EE na to aby si mal aspon 1 zetu za 1-3 dni tak za učko si upgradni letouny, na to štíty (taký základ je 15-20) a tak lf4. Upgrady na lf4 robia strašne veľa, ja som mal napr 20upu dorobil som 13 a vidím uplne iný damage ako len s 20lf4 upgradnutými. Robí to dosť veľa ak kupuejš boostre atď.

    Inak by som určite sa snažil urobiť ten full havoc. a možno na herkulz budeš mať lepšiu štatistiku. A mám odpozorované že o takom 10-15 okne kde ti nepadne nič, ti pomaly začne. Raz musí horšie ako 61zet robiť nebude určite. Podľa mňa sa ti stane že ti v 15 zetách teraz napadajú už všetky. Nikdy nevieš. a predsa len tie designy su dobré
     
  9. tak jak to tu čtu mužu bejt rád že ja mel z 8 zet 3 havocy :D jeste ze uz jsem full havoc .. ted herkuly no ty daj zabrat..
     
  10. To buď rád :) Já já jsem z první zety dostal a potom dalších 9 nic :D
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    TheWeirdOneTheWeirdOne upgrady su dost narocne na U, musel by si mat upgradnute vsetky lasery v lodi na 16lvl aby ti to dalo 6% dmg+
    co podla mna nieje vela, ja mam 37 lF4 a este stale ich nemam upgradnute na vysokom lvl, toto by som nechal az na koniec

    najlepsie bude pokracovat v zetach a rozumne hospodarit z klucmi a cakat na zeus akciu


    SASFIRE urcite ak rozmyslas o 2nasobnom baliku na boxy a chces ho kupit tak vtom ta podporim, mal som ten balik mnohokrat a zarobil som na pvpckach vdaka nemu miliony U... urcite stoji za to
    ak ide o cas, tak vsetko zarabanie na DO zabere isty cas, ale toto je jedna z rychlejsich moznosti s dobrym zarobkom
     
  12. SASFIRE

    SASFIRE User

    Dobře, díky moc za rady mužete lock budu dělat zeti mohlo by to začat padat :(
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Povazuji za zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.