čo s uridiem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RuleOfWar, 29/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RuleOfWar

    RuleOfWar User

    no dobre no skusim to :p
     
  2. Takže ty sa bojíš od portu? Hmm :D
    K tomu nedodám nič, iba to že, človek ktorý začína hrať si musí uvedomiť, že hrá ¨Vesmírnu MMO strieľačku¨

    To, že ťa niekto zničí by ťa malo skôr posúvať ďalej a ďalej, až kým ho jedného dňa nezničíš ty ;)
     
  3. RuleOfWar

    RuleOfWar User

    prepáč ale to co si napisal važne nedáva zmysel :D ked ma raz ničia a ničia a ja niesom schopny nič nafarmit :D asi sa velmi neposuniem :D to treba aj hrat samo to nepride :D a pri tychto hračoch co cakaju v neviditelnosti kym sa ja trapym 5 minut s kristalonom a potom ked mi uz uteka a ma mizive HPčka tak ma zničia... a to su premna sprepačenim odpady ktore si len potrebuju namastit ego lebo v real life su nikym alebo su to nejake deti ktore ukradli mamkam kreditky :)... ja to hram for fun ked mám čas a takýto ludia ma len pobavia a rovno to vypnem..


    PS: nikdy ale nikdy by som ako elit hráč neprisiel a neničil flaxovych golikov co sa snažia aspon niečo si nafarmit ... snad to nepišem len za seba a date mi za pravdu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Předpokládám že ♠»Game®«♠ to myslel spíše z pohledu motivace, že někoho dokáže to, že ho ničí, nakopnout aby na svém účtu zamakal a mohl se vyrovnat. Druhá možnost je, že ho to pukání omrzí a se hrou skončí, ale i o tom to je, akorát si většina nepřizná že to není vina těch silnějších. ;) Koneckonců v této hře není nikdo kdo ani jednou nepukl.

    Počkej až jednou v budoucnu budeš mít úkol zničit 10.000 lodí, to budeš rád za každou co potkáš. :D

    Mimochodem, původní otázka tohoto tématu byla co s uridiem, věřím že ti zde spoluhráči dobře poradili jak s ním naložit. Je ještě něco co bys chtěl vědět k tématu nebo hře?
     
  5. RuleOfWar

    RuleOfWar User

    ja ti neviem asi to možes zatvorit chlape :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Dobrá tedy, vlákno uzavírám jako zodpovězené.

    Pro případ dalších dotazů stačí opět založit téma. :)

    Přeji příjemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.