Čo s Vanquisherom ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄™JΛCK•ĐØNΛLĐ™►, 3/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcel by som sa opýtať : Ked som MMO firma a mam design na goliatha vanquisher , a chcem sa prehodiť do inej firmy napr do VRU. Keby som išiel loviť ine firmy platil by mi ten dmg na vanquisherovi 7% ? :/ pls odpovedzte niekto Ďakujem.
     
  2. Crystal

    Crystal User

    je tam napisane dizajn sposobuje skody proti nepriatelskym pilotom, cize bude funkcny aj po prestupe do inej firmy

    su uplne rovnake,len farba je odlisna
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  4. Jste si tím jistí? Už se to tu jednou řešilo a co vím,rozhodující není jaká jsi firma,ale barva designu,jak přestoupí,design s bonusem bude jen na jednu nepřátelskou firmu a na svojí firmu
     
  5. Crystal

    Crystal User

    farba je len farba..v popise dizajnu je jasne napisane sposobuje skody proti nepriatelskym firmam, cize ak prestupis automaticky sposobuje skody hracom ktorych mas nacerveno...

    keby tam bolo niake obmedzenie tak by to tam logicky asi napisali

    ale ak ma niekto pochybnosti tak to moze otestovat, ja bohuzial nie, na prestup mam uz privela cti :)
     
  6. v tomto tématu jsme to řešili a právě zde pavel (leaderofcz2) potvrdil, že tyto designy fungují dle barvy a ne dle firemní příslušnosti lodě. takže design pro MMO bude dávat bonus proti EIC a VRU i když jste EIC nebo VRU. bohužel chtělo by to ještě někoho, kdo by toto potvrdil. Možná by admini mohli hodit dotaz na BP, jestli to je tak, jak to popisuje pavel.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Tak som si otvoril 2 účty a šiel testovať, keďže sa tu líšia názory. Výsledok asi mnohých prekvapí, testoval som to x1 muníciou s 10 lasermi LF3, lode boli Goliath - EIC a MMO. Testoval som najprv bez designu, následne firemné designy a pre porovnanie design s bonusom na 5% DMG - Venom.

    Výsledok:
    Na lodei EIC žiadny design strieľala loď MMO - DMG min +-1800 max +-2400
    Na lodi EIC design EIC strieľala loď MMO - efekt 7% DMG (viditeľný)
    Na lodi EIC design MMO strieľala loď MMO - bez efektu
    Na lodi EIC design VRU strieľala loď MMO - bez efektu (podľa niektorých by malo fungovať)
    Na lodi EIC design Venom strieľala loď MMO - 5% DMG (viditeľný)

    Záver je teda taký, že funguje len design firmy, za ktorú hráte, t.j. EIC môže mať len EIC design ak chcete bonus k DMG, MMO môže mať len MMO design a VRU môže mať len VRU design. Komu sa môj test nepozdáva poprosím spravte si svoj ale aj s videom. Venoval som tomu dostatok času a paľbu som nechal cca 3/4 minuty aby som dobre zaznamenal kolísajúce hodnoty výstrelov.

    »†prchlik†« takže čo povedal nejaký Pavel, som práve demonštroval svojím testom :)
     
  8. reagoval jsem na tuto informaci,která není pravdivá,že ty moje informace nebyly až na 100procent pravdivý je možné,protože tu informaci mám od hráče,kterej přešel a říkal že ten design funguje podle barvy,ale podstata je taková,že není jedno jakej design máte a jaká jste firma,co zde bylo vícekrát řečeno.
     
  9. Crystal

    Crystal User

    no tak ja som dedukoval len cisto z popisu dizajnu, je to chyba BP pretoze z jeho popisu nieje jasne ze funguje len pre jednu firmu, myslim si ze by nebolo naskodu aby to bolo k jeho popisu doplnene, lebo uz viackrat to zmiatlo hracov

    osobne autorovi odporucam nech nikam neprestupuje, je to blbost prestupit, vnicom ti to nepomoze, dolezite je tvoje odhodlanie a sikovnost...na firme nezalezi ;)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    leaderOfcz2 a máme to tu znova, reči typu JPP dávame za overené informácie a to dokonca z druhej ruky, t.j. niekoho si sa pýtal. Tajne som dúfal, že to niekto aj otestuje, ale chápem, že nie každý má na to prostriedky.

    Osobne sa priznám, že som to testoval na testovacích účtoch, t.j. designy neboli problém. Verím teda, že som vašu dilemu už nadobro vyriešil :)

    Crystal vieš ako to chodí s opravami chýb v texte u BP, priority sú iné. Každopádne sa to pokúsim aspoň reportovať.
     
  11. Kubino nebýt toho mého JPP,tak se možná hráč nedozvěděl jak to je dřív,než po přestupu:p
     
  12. Kubino ... výborně a dík za test. tím pádem z této témy platí hned můj první příspěvek.
    Źádný mišmaš se nekoná...:)
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    leaderOfcz2 lenže tvoje tvrdenie nie je pravdivé, takže plus z tvojej strany bol iba ten, že si vyvolal diskusiu a donútil ma to otestovať :)


    »†prchlik†« nie je za čo, rád veci overím ak je čas, prostriekdy a možnosti.

    EDIT: ešte doplním, že sa na to popýtam vedenia, či je to takto OK a následne to dopíšeme aj do FAQ.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  14. Kubino vím, že bych toho chtěl moc, ale mohl bych poprosit ještě o tento test?

    1.Na lodi EIC design EIC strieľala loď EIC bez waru
    2.Na lodi EIC design EIC strieľala loď EIC s warem
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    »†prchlik†« samozrejme:
    1. Na lodi EIC design EIC strieľala loď EIC bez waru - bez efektu
    2. Na lodi EIC design EIC strieľala loď EIC s warem - bez efektu
    EDIT: v rovnakom klane pri rôznych firmách sa to správa rovnako, kde má byť bonus tam je, kde nemá byť tam nie je.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/14
    oops.eu, »†prchlik†« a »vojta« tohle ocenili.
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Původní dotaz zodpovězen, neaktuální téma uzavřeno a přesunuto do archivu.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.