Návrhy Co s velkým množtví našetřených kreditů?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ”º•PΛЯT¥«☆»SĦΛKΣЯ•º”, 28/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Měla by se tato věc aplikovat do hry?

  1. Ano, velmi bych to ve hře ocenil.

    55.6%
  2. Možná, ale s jistými změnami.

    20.8%
  3. Spíše ne, nemyslím si, že s kredity není co dělat.

    4.2%
  4. Ne, je to absolutní zbytečnost.

    19.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím
    Už delší dobu si všímám toho, že se u vetšího počtu hráčů na účtech válí absurdní množství kreditů, se kterými hráč nemá co dělat (většinou jsou to fullky).

    Je to nějaký čas, co přemýšlím, jak vynaložit s našetřeným množstvím kreditů (v aktuálním stavu hry), ovšem bez úspěchu.

    Můj nápad zní následovně:
    Co kdyby se udělala nějaká nová brána, k jejíž postavení by bylo zapotřebí kreditů?
    Mohlo by to fungovat na stejný princip jako dosavadní Galaxy Gates, přičemž by jedno kliknutí stálo třeba 100 000 kreditů (tzn. 5x 500 000, 10x 1 000 000, 100x 10 000 000).

    Postavení této brány by hráče stálo cca 2 000 kliknutí (200 000 000 kreditů). Odměna by nemusela být nějaká extrémně vysoká (jen aby to vůbec stálo za to).

    Mluvím třeba o odměně typu:

    10 000 jedn. uridia
    2 500 000 bodů zkušenosti
    50 000 bodů cti
    5x zelený klíč ke kořisti
    15 000 UCB-100
    -také by odměna mohla obsahovat malé množství velice žádané suroviny (šrot), ale to už by asi bylo moc, takže záleží na rozhodnutí lidí tam nahoře.

    Ohedně počtu vln, nebo jaké NPC by brána obsahovala nemám nejmenší ponětí (mohlo by to být klidně i něčím originální)

    1. Jaká pozitiva z toho pro hráče/klan/BP plynou.
    2. Jaký to bude mít dopad na vyváženost hry/hratelnost.
    3. Jaká negativa z toho pro hráče/klan/BP plynou.



    1. Hráči by měli nový doplněk hry, přičemž by neházeli absurdní částky do aukcí jen tak pro zábavu. Možná by se zvýšila obliba hraní (nemusí se investovat pouze uridium/extra energie)
    2. Možná ze začátků budou mírné lagy/bugy ve hře, způsobené né úplnou vyvážeností nové brány.
    3. Negativa mě nenapadají žádné, až na věci zmíněné v bodu č. 2, pokud vás nějaká negativa napadnou, budu velmi rád, když se s nimi veřejně podělíte s ostatními pod tímto příspěvkem.

    To ode mě bude asi vše. Budu velmi nadšen, když se zapojíte do nějaké diskuze, kde by se můj nápad mohl dopilovat do největších detailů.

    S pozdravem Party
     
  2. svi1

    svi1 User

    Podobné téma už tady je New GG
    Za mě ne. Další způsob, jak zahnat lidi do bran, místo aby byli na mapách.
    Odměny jsou přehnané na to, že je to brána "zdarma". Není popsáno co by v bráně čekalo na hráče, atd ... Je toho moc, co bych vytkl, ale je to zbytečné. Podle mě by tohle nemohlo projít.
     
    stefan.sv tohle ocenil(a).
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Nemyslím si, že brána za kredity je to pravé. Už teď jsou hráči zalezlí v branách. Chce to dostat je na mapy. Ne jim dát bránu zadarmo, aby tam hnípali, v klídečku si syslili a mapy zůstaly zase prázdný. Full hráči mají miliardy kreditů, to by tu bránu mohli postavit i tisíckrát. Měli by vyděláno, nic by je to nestálo a ještě by se zbavili přebytečných kreditů. Nene tohle není dobrý nápad. Oceňuji, že sis dal s návrhem práci, ale samotnou myšlenku nápadu, nevidím jako dobré řešení.
     
    bhagira22, stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Chápu, ale full hráči mají i na tisíce normálních bran, takže i bez tohodle nápadu budou mapy pořád prázdný
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Sentiero

    Sentiero User

    To sice mají, ale tyto obyčejné brány je stály nemalé množství U nebo EE. To, co navrhuješ ty, je pouze snadný zisk. Hráč si vydělá a ještě se zbaví nepotřebných kreditů. Ano, mapy budou prázdný i bez tohoto návrhu, a proto si myslím, že není prospěšný něco, co by v tom hráče ještě víc podpořilo.
     
    bhagira22, stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Zbytečnost , bran máme dost nestačí ? Jsme před spojením serveru a chcete jeste zaplavovat navrhy nahoru místo aby se hra v klidu opravovala a pripravovala na leden :rolleyes: A kredity se budou hodit , po spojeni serveru bude na boostry , masky atd .. potřeba takze se neboj ono to bude stát dost o_O
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ne a co klany co takhle pomahaji novackum aby si mohli vydrazit letouny atd. je to kazdeho vec kolik ma nasetreno kreditu muzes drazit logdisky , masky, bustr atd a hned mas po kreditech:p;)
     
    bhagira22, -baghira2- a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  8. A mě se tento nápad z části líbí. Proč lítat na mapě, kde od full hráče dostanu ránu za 200000 tisíc a jdu do kopru. Budu si dělat bránu a pořád můžu sbírat součásti pro expení lodě. Vydělané kredity nechávám z části v pokladně klanu pro nové hráče, kteří jsou na tom z počátku hry ohledně kreditů hůře. Co mě čeká na mapě zajímavého. Pokud je akce s možností výdělku uridia nemáš šanci se k tomu dostat, obsazeno loděmi, kteří tě během vteřiny pošlou do hangáru. Nebo pro svoji nízkou dmg nemůžeš na mapě úkol splnit.
    Kdežto brána ti toto nabízí.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Souhlasím s "stika96"
    Sentiero, asi nehraješ na CZ1. Tam plnit jakýkoliv ůkol, kdekoliv na jakékoliv mapě je otázka trpělivosti. Nemám žádnou slabou loď, ale když na tebe skočí z masku šikanovaný přitroublo co si léčí komplexi méněcennosti, jdu dolů na 5 ran. To ani nemá smysl se bránit. Když jsem plnil ůkol 200 StreuneR, dělal jsem ho 2 dny i přes to že jsem to dělal přes noc kdy je tady nejméně hráčů.

    Brány mají tu výhodu že já mám klid si trochu vydělat a taky můžu plnit ůkoly na NPC.

    A strašně rád používám stejné věty jako používají ostatní při jakém koliv nápadu. "Nemusíš to používat"

    Co se týká samotného návrhu, tak bych novou bránu nechtěl. Je jich tu už tolik že pro hráče jako jsem já, není možné je dělat všechny (nehraju jako ostatní, mám svůj styl hraní)
    Takže přitlačit na cenu - klidně jeden klik za 1 000 000 - a udělat když tak kreditovou Alfu, nebo Zetu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Bezejména*cz Hraji i na cz1, ale hlavní účet mám na jiném servru. No na cz1 mám malý účet, vím jak to tam vypadá a není to nic, s čím by se slabší hráč nesetkal i na jiném servru…Prostě lepší vyhraje :).

    A tady přece nezáleží na jakém servru, kdo hraje. U každého návrhu je potřeba se zamyslet nad tím, jak by to vypadalo při jeho případné realizaci. Kam by to hráče nasměrovalo a jakým způsobem by se hra vyvíjela. Nu a v tomto návrhu vidím spoustu negativ.

    Jinak kreditovou alfu nebo zetu, určitě ne. To by by byly brány skoro zadarmo a ještě s královskou odměnou.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. už takhle je dost bran a dovedete si predstavit za kredity to by byl servr uplne prazdnej vsichni by delali jen brany.!!!!!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. dolikt

    dolikt User

    podle mě by se mohli přidat nějaký designy do denní aukce třeba ty ledové :) a zaklad bych dal aspon 250 mega kredtu aby to po 2 měsích nedražili za 15 mega :)
     
  13. chattt

    chattt User

    možná by se místo urka mohla dát odměna např "scarp", protože asi záměrně je zrovna tohoto nedostatek na stavění beden atd. - a ještě poznámka třeba na GE se draží maskování xl běžně za 200 000 000 kreditů , Aegis Elite je tam teď za miliardu a něco - na jiným serveru jsem měl aegis jestli za 60 milionů možná za 20..... a v tom je to nevyvážený - všude si vydělám za stejný čas stejně kreditů, ale čím víc hráčů, tím vyšší ceny....
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  14. dolikt

    dolikt User

    no aco že je aegis za 1 miliardu to je učel aby to mělo cenu a ne koupit aegise za 10 mega
     
  15. Kerny

    Kerny User

    Keby si hral v minulosti tak by si vedel aká drsná bola aukcia :D nevidel si koľko je najvyššia ponuka a ak si aukciu prehral tak sa ti kredity nevrátili,tým,že sa ti teraz kredity vrátia ak nevyhráš tak každý si nafarmí hromadu kreditov
     
  16. chattt

    chattt User

    jen jsem chtěl poznámkou nahoře naznačit nevyváženost hry na různých servrech (díval jsem se na historie aukce a např iris se dá někde vydražit za neuvěřitelných deset ticíc kreditů a dokonce v některých aukcích ani vydražen nebyl, zatímco jinde to leze do stovek milionů....)
     
    Naposledy upraveno: 1/2/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Nova brana za kredity? Mozno s nejakymi obmedzeniami,napr.moznost postavit ju raz za mesiac po splneni nejakych uloh_hracov chceme na mapach.
    A co s kreditmi napr.uvital by som rozsirenie ponuky v aukcii,ked tam moze byt xenomit,preco by tam nemohol byt napr.skrap,palivo do peta....... Pridat veci a dat do hodinovej a nieco do dennej aukcie.
     
    bhagira22, stika96[BAGO] a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    **NAUTILUS**70 to už je múdre riešenie. Skrap, plazmid, mucosium a prismatium do hodinovej aukcie, povedzme.
    Do dennej tetrathrin, bifenon, kyhalon a kryštále rozvratu. Napríklad. Za predpokladu, ak by to vôbec šlo a bola ochota.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. smoki170

    smoki170 User

    -baghira2- nebylo by to špatný ale musim nesouhlasit když dáš do aukce věci jako je například krytal rozvratu, nebo tak tak potom by se strasne zjednodusila hra nebylo by to ono uz by to byla onlinovka jako treba na ruznych hernich portalech;):D:D:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    smoki170 myslím, že máš pravdu. Krystál rozvratu, rozhodně nemusí být vůbec v aukci. Povězme.

    Ale skrap, plazmid, prismatium a mukosium by se rozhodně hodili do aukce a za kredity.
    Střilet přes tisíce Boss a Uber: saimony, sibelony, deva a mordony; dlouhodobě nikoho bavit nebudě.

    Jenom zbytečně se za to utrácí, veliké množství drahocenní munice. A to sem pod tím, vlastně myslel.
     
    bhagira22, PhenixSSG a smoki170 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.