Co si mám nakoupit za uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolikt, 6/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolikt

    dolikt User

    Dobrý den, mám slevák do Neděle a mám 115k uri rozhoduju se jestli mám koupit
    loď Tartarus je rychlá silná na sběr se hodí
    nebo formaci Dvojté kolo dost paladkuju zrychlilo by mě to
    nebo formaci Veterán dělám často hadesky takže by se vyplatila na brány
    mebo uridium utratit za GG adodělat zetu abych už měl full havok
    výbava 32lf4 old feg 9 havok full iris apis zeus nevím co bi my pomohl víc
    děkuji všem co měli čas si tohle přečíst a pomoct mi tím děkuji

    ps: těch 35k uri bych byl schopnej do neděle došetřit
    EDIT1------------------------------------------------------------
    zetu mám rozestavěnou na 71/111 dost paladkuju ale mě jde o to aby to bylo
    rychlejší
    EDIT2------------------------------------------------------------
    teď mě ještě napadlo upgrade letounu :)mám všechn na lvl 6
     
    Naposledy upraveno: 6/1/17
  2. Borat

    Borat User

    Tartarus by som nebral. Bude na tu loď ešte niekedy zľava od BP. Dvojite kolo je síce pekne, ale treba brať ohľad na to, že ti zoberie všetky štíty dole a uberie ti kus aj na dmg.
    Pokiaľ máš len 9 havoc určite by som išiel do zety, ale zarobil by som niečo viac pre istotu.
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  3. Stavěl bych zety, abys měl full havok. Zbývá ti jeden, tak ani nemusíš čekat na dvojnásobné odměny z bran. Pokud chceš zrychlit sběr, tak potom kup Tartarus. Dvojité kolo se hodí na sběr (pvp), ale na piráty ne. Z těch možností, co jsi tu psal bych tedy potom volil Veterán (pokud chceš ranky).
    Takže: Zety => Tartarus => Veterán => Dvojité kolo (spíše na lov - pokud lovíš, na sběr na 5-3 ne)
     
  4. smoki170

    smoki170 User

    ja s tou tatarkou bych nesel udelej ty zety a dvojte kolo bych sam nekupoval ale co se tice ty zety udelej to radsi tet dit ta zeta pridava dost tak bych radsi delal zetu a az potom bych zacal s dvojtym kolem atd.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Keď konečne dokončíš zety a budeš full havoc alebo herkul. Až potom rieš formácie.

    Dvojité kolo rozhodne nie je dobrý nápad. Na lovenie hráčov sa odporúča Motýľ, Kruh, Srdce a Diamant.
    Npc na mapách darku má oveľa väčšiu hustotu štítu ako v GG; doporučoval by som, rozhodne vŕtačku. Potiažne falangu.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hráč sa viac neozval preto považujem za vyriešené
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.