Chyby Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support. X64

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥, 28/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím lidi,
    je to asi 2 týdny dříve když jsem hrál přes mozilu 64 bit tak to klapalo na pohodu full HD s minimálnimy problémy.
    Slyšel jsem že ej problém s FP 64 bit s neomezenou vyrovnavaci pamnětí.
    Zajímalo by mě tedy proč bych měl FP použivat 32 bitový když to dříve jelo bez problémů.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ Ziadne konkretne info o tomto probleme nemame. A ak je problem v nejakej verzii FP, potom to ries s podporou FP a nie tu.

    Ak ti hra neslape, urob udrzbu a aktualizacie. Cleaner, prehliadace, system a podobne. Problem moze byt kludne na trase, v sieti alebo v pc. Lagovanie v hre nezaznamenavam, Takze ak nejde o globalny problem, potom ti ostava len udrzba.
     
  3. Aktualizovat OS není moc dobrý nápad, hele bylo by možné založit tu post na to jak optimálně nastavit OS a pod?
     
  4. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥,
    vím na jakou chybu nárážíš. S touto chybou se potýkal hlavně prohlížeč Mozilla Firefox(myslím verze 21.0.0.242), pak tu chybu "fixli" a zžejmě se zas objevila. U jiných prohlížečů jsem tuto chybu nezaznamenal. Zde ti poradím, počkat si na aktualizaci, nebo, ačkoliv je to zvláštní, ale přejít na starší verzi... Mnoho lidem se taktéž stávalo, že jim na Mozille nešlo létat v režimu 3D.

    Nechci dělat reklamu, ale mnoho lidem se osvědčil browser MAXTHON, CHROME, OPERA(nemám zkušenosti), potom můžeš najít takové ty osekané verze FIREFOXU, CHROMU... ale určitě bych nejprve vyzkoušel ty co jsem ti napsal výše ;-)


    Zde o tom už byla diskuze. ;-) > https://board-cs.darkorbit.com//thr...wrong-wmode-or-missing-device-support.106504/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.